Skocz do zawartości

Cyfra+ brak TVN


sredniaq

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem.

 

Zamontowałem sobie antenę satelitarną SELFSAT, podłączyłem dekoder Cyfry+ i wszystko byłoby super, gdyby nie to, że nie mam żadnych kanałów grupy TVN. Reszta wszystkie kanały śmigają aż miło, a z TVN-en pupa :evil: Tzn: w epg pokazuje mi jaki jest aktualnie nadawany program ale obrazu nie ma :| Ktoś może spotkał się z takim problemem i zna jakąś odpowiedź na tą zagadkę?

Siła sygnału na poziomie 77% (chyba całkiem przyzwoicie? )

 

Wiem, że na tych paru kanałach świat się nie kończy, ale skoro płacę, to chociaż chcę mieć wybór, czy będę je oglądał, czy jednak nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zrobić aktualizację oprogramowania, od nowa wyszukałem kanały i nic.

 

Dekoder to jakiś Sagem połączony po HDMI z TV, jak oglądam jakiś kanał to świeci się zielona lampka, jak przełączę na TVN, też się świeci zielona, tylko obrazu nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełączę w ustawieniach polaryzację na poziomą to pokazuje, że siła sygnału niewystarczająca :shock: Trochę mnie to zdziwiło, bo wszystkie kanały ok, chociaż zastanawiało mnie, że nie odbieram kanałów w jakości HD, więc tu może być przyczyna. Jutro w takim razie spróbuję skorygować poziome ustawienie anteny, zobaczymy, co z tego wyniknie. Może jednak coś z tego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...