Skocz do zawartości

anprawa reflektora w Legacy 95


Piotter

Rekomendowane odpowiedzi

Prawym reflektor w Legacy 95 swiecił za nisko. Po bliższym obmacaniu okazalo sie ze odblysnik w srodku jest luzny. Cio prawda udalo mi sie to sruba od regulacji wysokosci podniesc strumien swiatla do gory, ale musze to jakos na trwale naprawic. Jest sens rozbebeszac obudowe reflektora, zeby umocowac zwierciadlo czy moze od razu szukac nowego ? :/ Codzi mi o to czy da sie refletor rozkleic bez zniszczenia calosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego modelu reflektora, ale w moim ruchoma czesc moze poprostu zeskoczyc z zaczepu. Wtedy nie da sie regulowac ustawienia z kabiny, ale naprawa jest dosc prosta. Jeden ruch mechanika i nigdy problem nie wrocil. Tylko nie wiem jak on to zrobil :)

Pozdrawiam,

Slawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem zarowke, wsadzilem palec w otwor i pociagnalem zwierciadlo. Zaskoczyło, ale przy wkladaniu zarowki wylecialo ponownie. Rozebralbym po prostu ten reflektor, ale wyglada na to ze czesc przezroczysta jest przyklejona do tylnej, czarnej. Nie za bardzo mam ochote to rozklejac na sile, ale naprawic musze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjalem zarowke, wsadzilem palec w otwor i pociagnalem zwierciadlo. Zaskoczyło, ale przy wkladaniu zarowki wylecialo ponownie. Rozebralbym po prostu ten reflektor, ale wyglada na to ze czesc przezroczysta jest przyklejona do tylnej, czarnej. Nie za bardzo mam ochote to rozklejac na sile, ale naprawic musze..

Zdaje sie, ze to ten sam problem. Ja tez nie moglem dojsc o co chodzi a efekt byl taki jak u Ciebie. Moze te elementy nie wskoczyly na wlasciwa pozycje. W ostatecznosci wolalbym kapnac troche goracej gumy / kleju z "glue guna" niz rozbierac reflektor. Zawsze mozna taka gume oderwac bez pozostawiania sladow a trzyma bardzo mocno. Tylko, ze ja nie lubie takich patentow. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...