Skocz do zawartości

Ułęż - Czwartkowa Szkoła Jazdy - 18.08.2011 (czwartek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobry wieczorek,

 

allllllllleeeeee fajna ppjezdzaffffka :mrgreen:

dzięki wszem, obecnym za super atmosfere i organizatorom za ogarniecie. Pogoda jek zwykle niezwykle dopisala :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Widze ze Palladinum, doturlales sie jakos :D (chyba ze piszesz gdzieś z Ryk).

Calikiem niedaleko od toru były burze (zraszacze) ale nam nie było dane. Siostra ze szwagrem zobaczyli moje opony spojrzeli po sobie i popukali sie w czoła a następnie rozlali drynki wie dopiero teraz sie zameldowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was kochani dopiero teraz, bo wczoraj padłam nieprzytomna... :roll: :twisted:

Pojeżdżafka była zajeeebieszczasta 8) już nie mogę się doczekać kolejnej 8) :D

Taka ciekawostka, wyciągnęłam wczoraj z włosów ziemię i trawę :shock: :? byłam tym bardzo zaintrygowana bo przecie nie bardzo uprawiałam offroady Wiśnią... :? :roll: ale przypomniałam sobie, że czymś insiejszym owszem 8) :twisted::mrgreen:

 

Bardzo dziękuję instruktorom za cierpliwość :mrgreen: i użyczenie takich fajnych wozideł 8) :twisted::D

 

Widze ze Palladinum, doturlales sie jakos :D (chyba ze piszesz gdzieś z Ryk).

dotarł dotarł 8) kilkanaście minut po nas :idea:

 

fotki na imidża wrzucę dzisiaj, a na FB część już jest :wink: :arrow: Ułęż 18.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cala ekipa SJR chciala wam bardzo podziekowac za super impreze. To wlasnie dzieki Wam jest taka wspaniala atmosfera a nasza praca ma sens bo laczy przyjemne z pozytecznym!

 

Po raz kolejny utwierdziłem się w przekonaniu, że u Czwartka jest najlepszy klimat! Bardzo fajnie było Was wszystkich poznać! Wyjeździłem się konkretnie i stwierdzam, że do Bartka przyjeżdżają najładniejsze dziewczyny :mrgreen:

To fakt :idea: za kazdym razem jak do nas przyjezdzasz sa piekne kobiety :mrgreen: 8)

 

Co tu taka cisza? :) Przeważnie po imprezie jest więcej postów niż przed. :P Impreza naprawdę świetna. Luźna i bardzo przyjemna atmosfera, świetna trasa no i oczywiście profesjonalne podejście do tematu... aa no i jeszcze grill. :mrgreen: Naprawdę można się sporo nauczyć podczas takiego jednego wypadu jak i się wybawić/wyżyć i co kto woli. Szkoda że dzień śmignął nawet nie wiadomo kiedy :cry: Czekam z niecierpliwością na mój on board odwrócony o 180" (Otori :arrow: PW) :P Gorąco pozdrawiam całą obecną ekipę jak i organizatorów.

PS. Róbcie częściej takie imprezy. Na mnie możecie liczyć. :wink:

Ciesze sie, ze mozna na Was liczyc... Niestety cisza jest spowodowana powrotem do "szarej rzeczywistosci" czyli zycie, praca... ale postaram sie dzisiaj wrzucic podsumowanie szkolenia, no i oczywiscie wyniki zadania szkoleniowego :lol:

 

wgrywa się, spokojnie

Dzieki Wam wszystkim za materialy Video... prosze nie publikujcie odrazu wszystkich plikow... bardzo mi zalezy aby zrobic moze jakis mini klip.... przepraszam "wielka produkcje filmowa, ktora ma byc ciekawsza niz Gymkhana 4" (przynajmniej dla tych co byli ;-) i napewno nowe ujecia beda pomocne... a tak na serio to wczoraj nawet nie udalo nam sie przejrzec materialu..

 

allllllllleeeeee fajna ppjezdzaffffka :mrgreen:

dzięki wszem, obecnym za super atmosfere i organizatorom za ogarniecie. Pogoda jek zwykle niezwykle dopisala :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Widze ze Palladinum, doturlales sie jakos :D (chyba ze piszesz gdzieś z Ryk).

Calikiem niedaleko od toru były burze (zraszacze) ale nam nie było dane. Siostra ze szwagrem zobaczyli moje opony spojrzeli po sobie i popukali sie w czoła a następnie rozlali drynki wie dopiero teraz sie zameldowałem.

Nie posmakujesz to sie nie dowiesz... wytlumacz im ze z tymi oponami jest dokladnie tak jak z Twoim dobrym winem 8)

No a pogoda... no cuz... znowu bylo pieknie... ale na dobra sprawe nawet jak by nas dogonily nawalnice z Europy to i tak bylo by zaje%!$cie...

 

Witam Was kochani dopiero teraz, bo wczoraj padłam nieprzytomna... :roll: :twisted:

Pojeżdżafka była zajeeebieszczasta 8) już nie mogę się doczekać kolejnej 8) :D

Taka ciekawostka, wyciągnęłam wczoraj z włosów ziemię i trawę :shock: :? byłam tym bardzo zaintrygowana bo przecie nie bardzo uprawiałam offroady Wiśnią... :? :roll: ale przypomniałam sobie, że czymś insiejszym owszem 8) :twisted::mrgreen:

Bardzo dziękuję instruktorom za cierpliwość :mrgreen: i użyczenie takich fajnych wozideł 8) :twisted::D

 

Tak... bylo gruuubooo a zdjecia miejsca "zbrodni" robia wrazenie... no ale sam Ciebie podpuscilem... ziemie i trawe tez przywiozlem do domu wczoraj :P

Dzieki za pierwsze fotki na FB no i gratulacje, ze udalo Ci sie ogarnac 3 calkowicie rozne fury i to z bardzo dobrymi efektami!

 

Wracam do innych obowiazkow... ale jak tylko sie uwolnie to bede wrzucal materialy. Pamietajcie, ze moze z nazwy to Czwartkowa Szkola Jazdy ale sukces byl mozliwy dzieki calej ekipie "SJR Dream Team Ti Rim Tim" bo o Was juz pisalem na poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... bylo gruuubooo a zdjecia miejsca "zbrodni" robia wrazenie... no ale sam Ciebie podpuscilem... ziemie i trawe tez przywiozlem do domu wczoraj :P

Dzieki za pierwsze fotki na FB no i gratulacje, ze udalo Ci sie ogarnac 3 calkowicie rozne fury i to z bardzo dobrymi efektami!

a ja myślałam, że instruktorom można zaufać... :roll: :mrgreen: :wink:

8)

 

a tutaj zdjęcia na imageshack :arrow: http://imageshack.us/g/801/002ef.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki wam za wszystko

 

Czwartkowi i ekipie za szkolenie

Otoriemu za pożyczenie GoPro na przejazdy ;)

Dziobnikowi za jazdę imprezą ;)

Dartmoroowi za przewózkę kią

Dziobie i Asi za pomoc przy awarii hamulców ;)

oraz reszcie za całokształt ;)

 

Asi dziękuję szczególnie, za wszystko ;)

 

hamulce się skończyły, owszem, ale tylko tył, wymieniłem już tarczo-bębny i klocki i jest cisza aż miło, a przód tarcze i klocki starczą tylko na 1000km, wiec jeśli księgowa pozwoli zakładam zestaw Brembo z ASO :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...