Skocz do zawartości

Wyścigi Traktorów


Koniu0739

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścigi traktorów po rzece:

 

 

w ten właśnie weekend co roku jest to organizowane na mojej wiosce, weekend jest nazywany weekendem kupca, wtedy dużo piją i balują, poniedziałek jest wolny dodatkowo (dzień czerwony), przepraszam za jakoś ale tak nagrałem telefonem, niektóre traktory naprawdę dawały rade!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu0739, a ty tez umiesz operowac takim jezykiem jaki jest tytul filmiku? :D

komunikowac sie podstawowymi wyrazami potrafie, 3 lata swoje juz zrobilo i czlowiek sie dosyc duzo nauczyl, na codzien staram sie gadac wlasnie po islandzku ale jak cos nie rozumiem to prosze o powtorzenie po angielsku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe nazwa wulkanu uwierz mi nie jest strasznie trudna, czasami sa takie nazwy ze skladam literki jak male dziecko i ciezko mi jest powtorzyc drugi raz hehehehe, jezyk do nauki uwazam nie jest strasznie trudny, gramatycznie podobny do niemieckiego zreszta duzo slowek zapozyczonych jest i z angielskiego i niemieckiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi traktorów po rzece:

 

 

w ten właśnie weekend co roku jest to organizowane na mojej wiosce, weekend jest nazywany weekendem kupca, wtedy dużo piją i balują, poniedziałek jest wolny dodatkowo (dzień czerwony), przepraszam za jakoś ale tak nagrałem telefonem, niektóre traktory naprawdę dawały rade!!!

 

hehe rewelacja :mrgreen:

 

to w Polsce górale chyba się ścigali na traktorach własnej roboty, coś kiedyś widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...