Skocz do zawartości

Gdzie jest puszka od fabrycznego alrarmu ?? Impreza 03-05


kopytt91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę Was o pomoc , chcę odłączyć fabryczny alarm i zamontować nowy w Imprezie i chciałem się dowiedzieć gdzie znajduję się moduł zamka centralnego w rocznikach 03-05 ?

Jeżeli ktoś takie coś robi to proszę o podpowiedź czy da się go tak odłączyć żeby więcej nie sprawiał problemu i żeby pod centralny w nim podpiąć nowy alarm .

Z góry dzięki za pomoc :D

 

-- Wt lip 12, 2011 3:56 pm --

 

No nie wierzę , że nikt nie wie :)

Na pewno wiecie tylko nie chcecie się podzielić wiedzą :mrgreen:

 

-- Wt lip 12, 2011 9:29 pm --

 

Może z wieczora ktoś podpowie ,żebym od rana mógł zacząć działać :)

 

Znalazłem pod kierownicą (pod dolną częścią deski ) taką kwadratową puszkę na 2 kości, którą jak rozłączę to nie działa centralny i zastanawiam się czy to w tej samej puszcze znajduje się alarm fabryczny :?: :!: :?:

 

-- Śr lip 13, 2011 7:34 am --

 

Chyba nie ominie mnie w takim razie podróż do jakiegoś speca, dalej nic nikt nie wie :)

 

-- Pt lip 15, 2011 2:21 pm --

 

Ok ,to może inaczej , jak można odłączyć fabryczny alarm ,żeby nie kolidował z nowym ( w starym brak pilota )

 

No na pewno ktoś wie ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopytt91, może od razu się spytaj jak otworzyć Subaru, gdzie wyłączyć ISR, immobilizer i autoalarm oraz jak odpalić silnik. Oczywiście bez kluczyka i pilota 8)

Takie informacje, szczególnie dotyczące zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, nie powinny i nie są publikowane na żadnym ogólnie dostępnym forum.

Jedź do jakiegoś speca od Subaru i on to zrobi od ręki nie rozwalając przy okazji połowy auta szukając "po kablu". Będzie szybciej, taniej i bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawie dokładnie o to mi chodzi , ale kluczyk mam , auto moje i nikt u mnie nie może powiedzieć jak to rozmontować .

Chce zmienić zabezpieczenie ale mówią mi że będzie mi kolidował fabryczny alarm. Ale okej , będę próbował u elektryków.

Chciałem się coś dowiedzieć bo u mnie we WSI :D nie ma kumatych od demontażu takiego zabezpieczenia :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź nawet taką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam zabawy z Subarowym alarmem. Poprzedni albo jeszcze poprzedni właściciel mojej Subarki wstawił jakiegoś Chinola i był niezły problem. Jak rozbrajałeś jeden alarm załączał się drugi i tam w kółko. Nie polecam grzebania przy tym... A co jest nie tak z seryjnym alarmem że chcesz zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dartmoor No nie mam do niego pilota , przybył na barce z USA bez pilotów i jak go otwieram kluczykiem to co któryś raz zaczyna mi wyć alarm :( no i tak sobie pomyślałem , żeby wywalić stary i zamontować nowy tak żeby wszystko było okej , ale widzę , że nie będzie łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...