Jump to content

Gdzie jest puszka od fabrycznego alrarmu ?? Impreza 03-05

kopytt91
 Share

Recommended Posts

Witam

Proszę Was o pomoc , chcę odłączyć fabryczny alarm i zamontować nowy w Imprezie i chciałem się dowiedzieć gdzie znajduję się moduł zamka centralnego w rocznikach 03-05 ?

Jeżeli ktoś takie coś robi to proszę o podpowiedź czy da się go tak odłączyć żeby więcej nie sprawiał problemu i żeby pod centralny w nim podpiąć nowy alarm .

Z góry dzięki za pomoc :D

-- Wt lip 12, 2011 3:56 pm --

No nie wierzę , że nikt nie wie :)

Na pewno wiecie tylko nie chcecie się podzielić wiedzą :mrgreen:

-- Wt lip 12, 2011 9:29 pm --

Może z wieczora ktoś podpowie ,żebym od rana mógł zacząć działać :)

Znalazłem pod kierownicą (pod dolną częścią deski ) taką kwadratową puszkę na 2 kości, którą jak rozłączę to nie działa centralny i zastanawiam się czy to w tej samej puszcze znajduje się alarm fabryczny :?: :!: :?:

-- Śr lip 13, 2011 7:34 am --

Chyba nie ominie mnie w takim razie podróż do jakiegoś speca, dalej nic nikt nie wie :)

-- Pt lip 15, 2011 2:21 pm --

Ok ,to może inaczej , jak można odłączyć fabryczny alarm ,żeby nie kolidował z nowym ( w starym brak pilota )

No na pewno ktoś wie ... :)

kopytt91, może od razu się spytaj jak otworzyć Subaru, gdzie wyłączyć ISR, immobilizer i autoalarm oraz jak odpalić silnik. Oczywiście bez kluczyka i pilota 8)

Takie informacje, szczególnie dotyczące zabezpieczeń przeciwkradzieżowych, nie powinny i nie są publikowane na żadnym ogólnie dostępnym forum.

Jedź do jakiegoś speca od Subaru i on to zrobi od ręki nie rozwalając przy okazji połowy auta szukając "po kablu". Będzie szybciej, taniej i bezpieczniej.

No prawie dokładnie o to mi chodzi , ale kluczyk mam , auto moje i nikt u mnie nie może powiedzieć jak to rozmontować .

Chce zmienić zabezpieczenie ale mówią mi że będzie mi kolidował fabryczny alarm. Ale okej , będę próbował u elektryków.

Chciałem się coś dowiedzieć bo u mnie we WSI :D nie ma kumatych od demontażu takiego zabezpieczenia :)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź nawet taką :)

Nie polecam zabawy z Subarowym alarmem. Poprzedni albo jeszcze poprzedni właściciel mojej Subarki wstawił jakiegoś Chinola i był niezły problem. Jak rozbrajałeś jeden alarm załączał się drugi i tam w kółko. Nie polecam grzebania przy tym... A co jest nie tak z seryjnym alarmem że chcesz zmienić?

Dartmoor No nie mam do niego pilota , przybył na barce z USA bez pilotów i jak go otwieram kluczykiem to co któryś raz zaczyna mi wyć alarm :( no i tak sobie pomyślałem , żeby wywalić stary i zamontować nowy tak żeby wszystko było okej , ale widzę , że nie będzie łatwo

Muszę powalczyć z kimś mądrym :) Najgorsze jest to , że z kluczyka nie działa centralny i alarm się uzbraja i kluczykiem nie chce się zawsze rozbroić :(