Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozostała godzina do spociku i jak zwykle nie wiadomo ile osób się pojawi :mrgreen:

mój ufol stwierdził że nie jedzie bo jest śpiący :wink: nie wie co straci :twisted:

ja jestem na 21 w Mc kto nie dojedzie -jego strata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ śmierdzieć jak frytka :)

Uważaj :twisted: , jeszcze się trafi jakiś zagorzały fan panienki (chyba właśnie "Frytka") z "fspaniałego" programu

"wielki braciszek" :twisted::twisted::twisted: ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ śmierdzieć jak frytka :)

Uważaj :twisted: , jeszcze się trafi jakiś zagorzały fan panienki (chyba właśnie "Frytka") z "fspaniałego" programu

"wielki braciszek" :twisted::twisted::twisted: ..........

 

kiedys w "upstairsie" barmanem był Ken - z kolega narabani przez cala noc przy barze zamawialismy "browara i frytki...albo nie...browara i jedna wielka fryte" .... no i w koncu nad ranem nas wyje.... z baru. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

wrocilem ze spotu z zamarznietym kciukiem u nogi i do tego siadajac z jedynym browarem w lodowce ( w szkle :evil: ) spadla mi buteleczka na palec :evil:

Piwa nie ma a w palcu wylew....tym milym akcentem ide spac :evil::evil::evil:

 

dzieki za spocik.

p.s. Mati - niezla lanstrasa :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało Dafi i Dzielna Kaczuszka jeszcze nie dotarli...nic nowego :mrgreen::mrgreen:

ciekawe czy jak dojadą to dadzą choć znać że żyją :mrgreen::mrgreen:

dzięki za spocik Panie (piąta kolumna) i panowie :twisted:

było fajnie Mati lanctrasa ciekawa no i ten teatr :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mieliście przejazd?

 

Od Śpólki, Śpilki, Szparki, przez Labo, Paparazzi, Zoo, i Cynę aż na Plac Bankowy. Jak to mówi Will Smith "just cruising" 8)

 

to normalnie w moich myślach przeczytaliście dokładnie ta sama trasa !!!! tj.właśnie tamtędy jechałem a na koniec shell i 99++ - narobiłeś gietkowi smaka na oktany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mieliście przejazd?

 

Od Śpólki, Śpilki, Szparki, przez Labo, Paparazzi, Zoo, i Cynę aż na Plac Bankowy. Jak to mówi Will Smith "just cruising" 8)

 

to normalnie w moich myślach przeczytaliście dokładnie ta sama trasa !!!! tj.właśnie tamtędy jechałem a na koniec shell i 99++ - narobiłeś gietkowi smaka na oktany:)

 

 

 

żaluj ze nie zostałes ;) były dobre smiechy:)) tylko jeszcze nogi mi odmarzaja:(( hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie mieliście przejazd?

 

traktem królewskim - pl 3 krzyży - szpilka - bracka - nowogrodzka - szpitalna - mazowiecka - pl.teatralny

 

na mazowieckiej korek wiec zesmy staneli... taki prawdziwy burak lans :oops::mrgreen:

 

+ kilka razy ogien z rury pod ambasada US :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO NO NO zle nie było dobrze smiechy dzieki panowie i panie za mily wieczorek :) oby wiecej takich :)....

 

 

spoko spoko a może zrobimy sobie kiedyś jakiś konkret przejazd za miasto w kilka samochodów?

 

jak bedzie cieplej ;) tylko wyjmij siedzenie dla dziecka:) hehe pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...