Jump to content

Lampy STI JDM 2002 bugeye. Montaż do WRX

Filipez
 Share

Recommended Posts

Chłopaki,

Mam dylemat, zakupiłem używane lampy z soczewkowe od STI do bugaja i nie pasują one tak plug and play kostkami. Czy ktoś posiada jakiś schemat podłączenia lub może pomóc bo sam przez ten temat przechodził ... ? Rozumiem, że jakies przetwornicy do żarówek xenonowych już nie muszę kupować bo jest "ukryta" w lampach ??. Bazowo moje auto to WRX 2002 USspec.

• 2 weeks later...

tzn fotki moglbym zrobic ale nie oplaca mi sie wyciagac lamp. Pytam znajacych temat jak jest w sti bugeye czy przetwornica w lampie czy oddzielnie. W sumie lampy kupilem od Bryka z forum ale nie odpisuje mi na maila jak narazie.

tzn fotki moglbym zrobic ale nie oplaca mi sie wyciagac lamp. Pytam znajacych temat i jest w sti bugeye czy przetwornica w lampie czy oddzielnie. W sumie lampy kupilem od Bryka z forum ale nie odpisuje mi na maila jak narazie.

Mam takie lampy zamontowane u siebie i przetwornica jest oddzielnie

Tez mam takie lampy i przetwornice są osobno.

Mam pytanie a montujecie może spryskiwacz? bo z doświadczenia wiem ,że jak się robi brudno na ulicach to w nocy dużo słabiej świecą te lampy i trzeba zjeżdżać na stacje przemywać reflektor żeby coś znowu widzieć.

jak robi się brudno na ulicach, wszystkie lampy słabiej świecą :P , tylko że jak masz zamontowane xenony to chcąc być w zgodzie z przepisami, musisz mieć zamontowane spryskiwacze reflektorów

Wiem ,ze są takie przepisy. Mam octavie z xenonem który swieci nawet jak jest brudno bo sobie go spryskam wodą :) dlatego też pytam was .

• 3 weeks later...

Chłopaki, jakie macie żarówki w tych lampach przy seryjnych przetwornicach, poprosze o symbol jakis, ile K maja

Może ktoś wrzucić jak ma podpięte i zamontowane te przetwornice ?

Dzięki.

• 4 years later...