Skocz do zawartości

Lampy STI JDM 2002 bugeye. Montaż do WRX


Filipez

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki,

Mam dylemat, zakupiłem używane lampy z soczewkowe od STI do bugaja i nie pasują one tak plug and play kostkami. Czy ktoś posiada jakiś schemat podłączenia lub może pomóc bo sam przez ten temat przechodził ... ? Rozumiem, że jakies przetwornicy do żarówek xenonowych już nie muszę kupować bo jest "ukryta" w lampach ??. Bazowo moje auto to WRX 2002 USspec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tzn fotki moglbym zrobic ale nie oplaca mi sie wyciagac lamp. Pytam znajacych temat i jest w sti bugeye czy przetwornica w lampie czy oddzielnie. W sumie lampy kupilem od Bryka z forum ale nie odpisuje mi na maila jak narazie.

Mam takie lampy zamontowane u siebie i przetwornica jest oddzielnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam takie lampy i przetwornice są osobno.

Mam pytanie a montujecie może spryskiwacz? bo z doświadczenia wiem ,że jak się robi brudno na ulicach to w nocy dużo słabiej świecą te lampy i trzeba zjeżdżać na stacje przemywać reflektor żeby coś znowu widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robi się brudno na ulicach, wszystkie lampy słabiej świecą :P , tylko że jak masz zamontowane xenony to chcąc być w zgodzie z przepisami, musisz mieć zamontowane spryskiwacze reflektorów

 

Wiem ,ze są takie przepisy. Mam octavie z xenonem który swieci nawet jak jest brudno bo sobie go spryskam wodą :) dlatego też pytam was .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...