Skocz do zawartości

opony do forestera


paroo

Nowy Golf wyglada jak...  

5 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam problem albo nie problem w Foresterze. Mam podobnież letnie Yokohamy Geolandery i zastanawiam się czy coś z nimi nie tak. Przy nawet nie tak ostrych zakrętach piszczą przeraźliwie głośno, zastanawiam się czy to kwestia przyczepności? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej mierze będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Geolandery niestety mają to do siebie, że boją się szybkiej jazdy w zakrętach i piszczą w takiej sytuacji. :wink:

A tak na serio - hałas w zakrętach powstający przy szybkiej jeździe nie ma wprawdzie wpływu na bezpieczeństwo, ale przyjemny nie jest.

Zmiana ciśnienia jedynie w b.niewielkim stopniu ma na to wpływ.

Wynika to z ich konstrukcji, która uwzględnia możliwośc eksploatacji w warunkach utrudnionych (teren etc). Ten sam "problem" występuje w wyposażonych w takie samo ogumienie Outbackach.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Odpowiem przypowiastką.

 

Przychodzi do lekarza seksuologa pacjent i mówi:

- Panie doktorze, wszyscy mówią, że jestem zwariowany na punkcie seksu. A ja przecież jestem zupełnie normalny ! Czy może mnie pan zbadać ?

- Ależ oczywiście odpowiada doktor niech pan siada.

Po czym rysuje na kartce papieru kółeczko i pyta

- z czym sie to panu kojarzy ?

- oczywiście z D.... , to jasne !

Rysuje kwadracik

- a to z czym się panu kojarzy ?

- no naturalnie, z D..... !

Rysuje trójkącik

- a to co panu przypomina ?

- nooo, panie doktorze ! Naturalnie D.......!

Lekarz namyśla się przez chwilę i mówi:

Szanowny panie. Obawiam się, że przy takich skojarzeniach musimy się niestety liczyć z tym, że ma pan pewna dewiację seksualną .

- Ja ?! Ja mam dewiację ?!?? A kto mi do cholery te wszystki świństwa narysował ?!?!?!

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w ten radosny sposób, wespół z Szanmowną Dyrekcją zofftopiczyliśmy temat " PISZCZĄCA GUMA". u AZRAELA mamy przerąbane. Już sobie wyobrażam Logo Dyrekcji z malutką żółtą kartką jako siódmą gwazdką. Tych w Japonii szlag trafi.

 

Siwus notorykus psujus tematus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...