Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

dzieeeń dobry wieczorek :mrgreen: jednak lubię jak rodzicielka powozi 8) dzięki temu mogłam dzisiaj cały dzionek popijać alko i rezultatem tego jest że troszku sie nawaliłam już :mrgreen:

 

Powiem a raczej napiszę że Joanna7f - wreszcie jesteś :!: Ja i nie tylko teskniliśmy :cry:

 

-- So sie 27, 2011 7:49 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

 

a propos!!!!!!! Luk, jeździłam nową H6 8) :twisted:

 

 

NO I .............................................................. :?: :?: :?: :!: :!: Podobało się :wink: :?: :idea:

było zajedwabiście!!! 8) 8) 8) można do dosłownie rozłożyć na 2 słowa. Zaje - silnik, przyspieszenie i w ogóle :twisted: 8) :D jedwabiście - komfort jazdy, materiały, wykończenie :D:D:D a drewienko jest ok :wink: dostałam na jazdę czarną perłę z kremową skórą i podobał mi się taki zestaw 8)

 

-- So sie 27, 2011 8:01 pm --

 

joanna7f, a idź ty, liczyłem na jakieś wewnętrzne odczucia. Jakąś relacje okiem kobiety. :lol:

nie lubię takich rzeczy :P poza tym musiałabym mieć wenę a takowej nie posiadam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a propos!!!!!!! Luk, jeździłam nową H6 8) :twisted:

 

 

NO I .............................................................. :?: :?: :?: :!: :!: Podobało się :wink: :?: :idea:

było zajedwabiście!!! 8) 8) 8) można do dosłownie rozłożyć na 2 słowa. Zaje - silnik, przyspieszenie i w ogóle :twisted: 8) :D jedwabiście - komfort jazdy, materiały, wykończenie :D:D:D a drewienko jest ok :wink: dostałam na jazdę czarną perłę z kremową skórą i podobał mi się taki zestaw 8)

 

 

Joanna7f, ja mam OBK-a w graficie z kremową skórą i obowiązkowym drewienkiem. Pisałem kiedyś że właśnie tego "drewienka" się bałem a nawet miałem plan zakupić czarne listwy z Legacy GT i je wmontować w mojego OBK :idea:

Na moje szczęście nie musiałem tego robić gdyż naprawdę pasuje mi to wnetrze , a jestem naprawdę wybredny :idea:

Co do samego auta (silnik , skrzynia , trakcja) to jestem przeszczęsliwy ale i w tym temacie jestem mega wybredny i w całej mojej historii bywały i duuużo mocniejsze auta ale ten patrząc przez pryzmat moich doswiadczeń i oczekiwań terażniejszych wydaje się strzałem w 10 :!:

Inna kwestia to znalezienie ASO co by odpowiadało moim wymaganiom a przede wszystkim aby OBK nie został tknięty przez jakieś niekompetentne i niepowołane łapska :idea: W tym temacie na szczęście sporo się wyjaśniło i wydaje się że znalazłem odpowiedni adres :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kiedyś rozmawialiśmy o tym drewienku i powiem Ci, że troszkę mnie to odstraszało bo nie lubię czegoś takiego w samochodach ale tutaj to raczej nie przeszkadza

powiem tak, ja nie jestem przyzwyczajona do automatu :roll: więc to mnie trochę bolało bo w porównaniu ze zmianą biegów w moim manualu to miałam wrażenie, że ta skrzynia trochę muli ten silnik, ale myślę że to pikuś, dotarcie silnika + umiejętne traktowanie samochodu i powinno być git malina

jeżeli chodzi o ASO to nasze chyba ogarnia temat :roll: zresztą wszystko i tak wyjdzie w praniu...

pożyjemy i zobaczymy co się wykluje z tego tematu :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie kiedyś rozmawialiśmy o tym drewienku i powiem Ci, że troszkę mnie to odstraszało bo nie lubię czegoś takiego w samochodach ale tutaj to raczej nie przeszkadza

powiem tak, ja nie jestem przyzwyczajona do automatu :roll: więc to mnie trochę bolało bo w porównaniu ze zmianą biegów w moim manualu to miałam wrażenie, że ta skrzynia trochę muli ten silnik, ale myślę że to pikuś, dotarcie silnika + umiejętne traktowanie samochodu i powinno być git malina

jeżeli chodzi o ASO to nasze chyba ogarnia temat :roll: zresztą wszystko i tak wyjdzie w praniu...

pożyjemy i zobaczymy co się wykluje z tego tematu :idea:

 

Joanna , dla mnie priorytetem był teraz automat :idea: Do tej pory używałem wylącznie manual ale od jakiegoś czasu niestety ze wzgledu na natęzenie ruchu jazda przestała być już w Polsce przyjemnoscią. Do zabawy zaplanowałem sobie inne wozidło (nie Subaru)ale japońskie i tylko wyłącznie z manual oczywiście.Zakup tego wozdła sie opóżnia gdyż OBeK daje mi jak narazie tyle frajdy że aż czekam na zimę gdzie się dłużej ostanę na podhalu oraz słowackich Tatrach gdzie jeszcze można z przyjemnościa pośmigać:idea:

 

Jesli chodzi o ASO to kiedyś w odpowiednim wątku wróce do tego tematu ale jestem niemiło rozczarowany pewnym ASO co do którego (kiedyś niestety) nie miałem wątpliwości że są b.dobrzy a jednak pewien(wielokrotny) natłok negatywnych zdarzeń w króciutkim okresie spowodował że moja opinia jest porównywalna i bez przesady do "Sodoma i Gomora" Na szczęscie chyba znalazłem już odpowiednich ludzi (ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna , dla mnie priorytetem był teraz automat :idea: Do tej pory używałem wylącznie manual ale od jakiegoś czasu niestety ze wzgledu na natęzenie ruchu jazda przestała być już w Polsce przyjemnoscią. Do zabawy zaplanowałem sobie inne wozidło (nie Subaru)ale japońskie i tylko wyłącznie z manual oczywiście.Zakup tego wozdła sie opóżnia gdyż OBeK daje mi jak narazie tyle frajdy że aż czekam na zimę gdzie się dłużej ostanę na podhalu oraz słowackich Tatrach gdzie jeszcze można z przyjemnościa pośmigać:idea:

 

Jesli chodzi o ASO to kiedyś w odpowiednim wątku wróce do tego tematu ale jestem niemiło rozczarowany pewnym ASO co do którego (kiedyś niestety) nie miałem wątpliwości że są b.dobrzy a jednak pewien(wielokrotny) natłok negatywnych zdarzeń w króciutkim okresie spowodował że moja opinia jest porównywalna i bez przesady do "Sodoma i Gomora" Na szczęscie chyba znalazłem już odpowiednich ludzi (ASO)

Myślę, że w tym automacie sytuację ratują trochę manetki przy kierownicy :idea: jest to pewne urozmaicenie i "złudzenie" kontroli więc dlatego zaczynam się przekonywać do tego tematu, no i niedawno dostałam spory wykład o wyższości automatycznych skrzyń nad manualnymi, to chyba nawet nie był wykład ino pranie mózgu :? :mrgreen: (thx to Palladinum :mrgreen: )

 

No to dobrze, że Ci się to udało 8) u nas od pewnego czasu ASO się zmieniło i wygląda na to, że załoga poważnie i ze znajomością podchodzi do tematu, a słynny pan Grzesio to złota rączka, więc warto się ustawić do niego w kolejce :mrgreen:

 

-- So sie 27, 2011 9:21 pm --

 

Ege szegedre :mrgreen:

czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz? :mrgreen:

Tylko mowke na zdrowie po autochtonsku czeyli modiorsku

zdrowia Tobie również życzę Ci :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...