Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Zawsze... :twisted:

 

Tja... mi nie musisz mówić :P:twisted:

 

 

A serio pytasz? :lol: Chętnie przejrzę :]

 

Przypuszczam, że wątpię... streszczenie jest nie do przejścia :lol: :wink:

 

-- 1 paź 2012, o 17:09 --

 

BTW nikt się na X-ciolecie The Forum z Baru nie wybiera??? :roll:

 

 

Oprócz mnie :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW nikt się na X-ciolecie The Forum z Baru nie wybiera???

Aguś nie chce mi sie, :(

 

po za tym Ty bedziesz nas reprezentowała jako szef The BARU :mrgreen::mrgreen:

 

 

To wtedy toto było o tym?

a jak 8)

 

Rozdział XX. Obracam w palcach złotych pieniądz.

 

Dorobiłem sie pseudo majątku za granicą! Najpierw obracałem miedziakami później srebrem. Aż przyszedł czas na złoto! Złote zęby na 6 tych pozycjach w mojej szczęce stopiłem u jubilera, zamieniłem je na złoty pieniądz. I teraz obracam w palcach złoty pieniądz. Były wcześniej żniwa i kemping na dziko. Polowanie na leśne zwierzętą. Sowy wiewiórki i bobry! Aż wszedłęm do klatki gdzie paliły sie światła. Zwierzaki pouciekały. Bały sie uzurpatora. Aż strzeliłem im kopniaka i powróciłem je do życia. Nie miałem nawet butów, nie miałem odzienia. Zwierzaki sie wykrwawiły. Potem zleciały sie hieny. Ale złoto wypedziło wszelkie zło z mojej atmosfery. I fioletowa słona złota rzeka zaczęła znowu płynąć ciepłym nurtem ;) Perfect.

 

:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ok. Uwierzę pani chemik na słowo :lol:

Aga napisał(a):

BTW nikt się na X-ciolecie The Forum z Baru nie wybiera??? :roll:

 

 

jak to nikt się nie wybiera :shock: , ja się nie wybieram, a to już jest jeden ktoś :mrgreen:

+1 ;)

 

A co gdzie jak kiedy ja nic nie wiedzieć, ale i tak nie jadę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop napisał(a):

Aga, ok. Uwierzę pani chemik na słowo :lol:

 

 

Po pierwsze nie jestem chemikiem :roll: ... po drugie nie wierz nigdy kobiecie :lol::P

po pierwsze lody to sama chemia, więc jednak jesteś :P po drugie względnie wierzę znawcom danego tematu, bez względu na płeć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop napisał(a):

Aga, ok. Uwierzę pani chemik na słowo :lol:

 

 

Po pierwsze nie jestem chemikiem :roll: ... po drugie nie wierz nigdy kobiecie :lol::P

po pierwsze lody to sama chemia, więc jednak jesteś :P po drugie względnie wierzę znawcom danego tematu, bez względu na płeć :P

 

hoop... widzę, że na lodach znasz się lepiej ode mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoop... widzę, że na lodach znasz się lepiej ode mnie :mrgreen:
kurde. W końcu wszystko jest takim czy innym związkiem chemicznym. Taaak? :>
Aga napisał(a):

hoop... widzę, że na lodach znasz się lepiej ode mnie

 

o cholera, :lol: :shock: :shock:

 

resory ale nie jezem w temacie :lol::D:mrgreen::P

No i poszło w świat. LoL

 

-- Pn paź 01, 2012 6:04 pm --

 

elmo, bry i na zdrowie :)

 

-- Pn paź 01, 2012 6:11 pm --

 

Ja Was na jakiś czas opuszczę. Trzeba zająć się czymś innym ;)

Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszynski, byłem dzisiaj w Alkocholach Świata i znalazłem jeden trunek absyntopodobny: 60%, w składzie spiryt woda, aromat i 2 razy jakieś E, pochodzenie - Francja, warto próbować? Podobno bywa u nich jeszcze inny 80% ale tylko w 0,7l(szukam 0,2 - 0,5, żeby spróbować :) ), daj znać co powinno być w składzie abs'a z prawdziwego zdarzenia.

Próbowałeś może czegoś takiego: http://allegro.pl/esencja-do-alkoholu-a ... 57681.html :shock:

 

-- Pn paź 01, 2012 6:32 pm --

 

lecę na rower :twisted::P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saszynski, byłem dzisiaj w Alkocholach Świata i znalazłem jeden trunek absyntopodobny: 60%, w składzie spiryt woda, aromat i 2 razy jakieś E, pochodzenie - Francja, warto próbować? Podobno bywa u nich jeszcze inny 80% ale tylko w 0,7l(szukam 0,2 - 0,5, żeby spróbować :) ), daj znać co powinno być w składzie abs'a z prawdziwego zdarzenia.

 

Anyż, koper włoski i piołun, ten ostatni nadaje mu gorzki smak i w drugim procesie maceracji nadaje mu zielony kolor.

kolor można uzyskać dowolny za pomocą barwników lub dodawania odpowiednich ziół i kwiatów.

wg norm UE, nie można sprzedawać alkoholi z większą zawartościa tujonu niz 35mg/kg wiec nie wiem co to jest co sprzedają.. ale na pewno nie to co jest tam napisane...

dzisiaj z powodu nakazów i różnych zakazów, ceny oryginalnych butelek sięgają ponad 300 euro/butelka... i jest na nich napisane Absinth każda inna butelka z napisem Absinthe to wytwór miesznia na zimno odpowiednich ziół, olejków i barwnikow z alkoholem bez procesu destylacji... tzw tłusty absynt lub oleisty... podobno smakuje inaczej.. nie wiem, jeszcze nie dostąpiłem zaszczytu picia absa wg starej, tradycyjnej receptury... ale jak bedzie mnie stac wywalic 300 euro za pół litra.. z pewnością sie pochwale doznaniami...

w Polsce dostaniesz Apsinthion (55%) http://www.apsinthion.com.pl/ Absinthe czyli mieszanina na zimno, piłem to i jest całkiem dobre...

 

tylko ostrzegam... wszelkie zabawy z podpalaniem tego grożą poparzeniami.

 

osobiście wole go dodawać do innych alkoholi niz udawać konesera i bawić sie ogniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...