Jump to content

Pytanie do Dyrekcji - Dealerów

suunto
 Share

Recommended Posts

Marka Subaru u większości mężczyzn to marzenia o niespełnionym własnym AWD z gwiazdeczkami... Lecz, jak powszechnie wiadomo - kto nie próbuje ten nie ma! Osobiście o marce mam wyrobione dobre zdanie. Zawsze spotkałem się z fachową obsługą i profesjonalizmem (być może dlatego, iż miałem styczność tylko z wychwalaną w większości postów Krakowską centralą) :D

Jestem młodym facetem, mającym ambitne plany i marzenia, do których dążę z determinacją. Marzenie aby stać się częścią Teamu Subaru (poza posiadaniem tego samochodu) jest chyba pragnieniem niejednego faceta.

Sam raz próbowałem się "wkręcić" do ekipy ale moje CV rozeszło się bez echa:( Jednak nie poddaje się i, w imieniu nie tylko swoim, ale także wszystkich tych, którzy na forum szukają odpowiedzi na ten temat, chciałem skierować pytanko do tych, którym się to udało:

" Jaka była wasza droga do sukcesu (pracy w Subaru), co poradzilibyście młodym ludziom, którzy chcieliby znaleźć się w Waszym gronie?"

Oczywistym faktem jest, iż jest to praca jak każda inna - no może tylko w styczności z niezwykłymi samochodami... :D

Liczę na Wasze porady i uwagi krytyczne (może współpraca z Subaru nie wywołuje u Was pozytywnych emocji?? :twisted: )