Skocz do zawartości

auto 4x4 ale nie subaru, prośba o pomoc :)


b_ass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że Legasia przejmuje żonka, ja zaczynam rozglądać się za innym autkiem 4x4.

Wymagania - auto terenowe/pickup 5osobowy. Ewentualnie jakiś SUV z możliwością wyjechania w teren.

Wymagania:

Cena - wstępnie coś około 30tyś.

Silnik - raczej do 3.0 lpg/ bądź ON

Skrzynia - koniecznie automat.

Klimatyzacja.

5drzwi

buda minimum 5 osób + spory bagażnik.

to podstawowe wymagania.

Skłaniam się raczej ku czemuś japońskiemu, ale wszelkie opinie i propozycje mile widziane.

Jeżeli nie znajdzie sie nic ciekawego w tej cenie to pewnie kupię Outbacka jakiegoś.. ale chciałbym poznać wasze propozycje.

 

Myślałem o Mitsubishi Pajero, Nissan Teranno, Toyota 4runner... ewentualnie nad jakimś Jeepem Cherokee/Grand Cherokee, Suzuki Grand Vitara podobno też daje radę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu myslalem o Grand Cherokee z serii WJ z silnikiem 2.7 CRD - ale po poczytaniu forum Jeep mi przeszlo..

Wyglada na to ze ten wybor nie jest ani ekonomiczny ani bezawaryjny ani szybki.

Jedyny plus to fajne wyposazenie i mozliwosc zjechania z drogi w teren ciezszy od lesnej drogi :)

 

Moze Forester?

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester jest ok ale wolał bym coś większego... wiesz Forester w sumie malutki jest gabarytowo :)

Właśnie Jeepy wizualnie mi sie najbardziej podobają i do slubu jechalismy ;) no własnie bolą mnie te opinie o awaryjności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Po głebszej Analizie problemu dochodzę do wniosku że chyba jednak nie potrzebuję dużej terenówki na ramie. Więc tak - zalezy mi na napędzie 4x4 powiększonym prześwicie i radzeniu sobie w tzw lekkim terenie. Więc Mysle jednak że cos pokroju Forester/outback/baja... Zaczyna mnie też zastanawiać Audi Allroad.. co do Outbacka i Baja, strasznie mi się to dzikie malowanie nie podoba... Sam juz nie wiem za czym sie rozglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukalem dla siebie czegos to pomoglem sobie stronami mobile.de i autoscout24.de

wklepalem co mnie interesuje:

AWD, ABS, ESP itp itd rocznik przebieg i kase a nastepnie wybieralem z tego co bylo w wynikach

moze tak cos znajdziesz?

czasami mozne sie zdziwic jakie auta sa dostepne w wymaganych ramach kasa/rocznik/przebieg...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...