Skocz do zawartości

amortyzatory a gwarancja


cYbant

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do Dyrekcji.

 

czy mozliwa jest wymiama amortyzatorow w ramach gwarancji. samochod Outback 09 2.0D, przebieg obecnie 11178 km, kupiony w ASO Lublin w marcu 2010. Od samego poczatku zglaszalem fatalne wlasnosci jezdne (poprzedni to Forester 06 2.0) i glosne stuki przy pokonywaniu "lezacych policjantow". "Ten typ tak ma" i "Forestery jezdza znacznie lepiej" ignorowalem ale dopiero w sierpniu robiono pierwszy test zawieszenia (wynik okolo 60%) niezarejestrowany z przyczyn mi nieznanych. We wrzesniu kolejne badanie pokazalo 40-50% nie zarejestrowane jw. Pazdziernik kolejny test i wynik 40-50% niezapisany bo drukarka nie dzialala. Wczoraj kolejny test z wydrukiem i wyniki: PP-65%, LP-67%, PT-49%, LT-52%. Amortyzatory nie nosza sladow wycieku, samochod nie widzial zadnego terenu ani trudnych warunkow drogowych.

Pisze to pytanie poniewaz w ASO Lublin pokazano mi strone 8 KGiOS gdzie wymieniono amortyzatory jako czesc eksploatacyjna.

 

Pozdrawiam liczac na odpowiedz bezposrednio lub przez ASO Lublin (wezwanie do wymiany amortyzatorow w ramach gwarancji)

 

-- So lis 06, 2010 4:46 pm --

 

amortyzatory wymienia sie na gwarancji

 

ASO Lublin poprosilo mnie do siebie i wymienili amortyzatory z tylu. autko jezdzi znacznie lepiej, zniknely tez stuki - mam nadzieje ze bedzie dobrze.

 

 

dziekuje Dyrekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...