Skocz do zawartości

kto robi przekladki kierowmicy


scooby 300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . subarowicze pomóżcie Bardzo potrzebuję zasięgnąc informacji na temat warsztatów bądz fachowców zajmujących się przekładką kier.w SUBARU a konkretnie impreza WRX z 2001 najlepjej w Warszawie lub okolicach , moze ktos z was przerabiał i wie gdzie zapukać każdy namiar może byc przydatny : adresy nazwiska numery tel. może też orjętujecie sie ile może to kosztowac +/- czy wystarczy 10tys. oczywiscie rozważalem ze nie będzie się opłacalo przerabiać bo kwota morze byc znacznie większa wiec zaczołem sie rozgladac w europie za imprezą WRX ,LHD ale nie ma szału albo cenowo albo ogólnie technicznie a wiec znając niezawodne od 3-lat swoje limitowane subaru WRX uk-300,(scooby) 300-320KM.z mocniejszą i szybszą skrzynią b.sprowadzaną z japoni ,to stwierdzam z resztą jak mówią wiem co mam stad decyzja na przekladkę dzięki za wszystkie info.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO proszę jaki polonista wiesz czasem gdy się spieszymy nie zwracamy uwagi na mniej istotne rzeczy :D

 

Ale to czasami jest tak jakbyś nie powiedział sąsiadom dzień dobry , bo się śpieszysz .

Trochę więcej uwagi dla staranności nie zaszkodzi . Radzę pisać wtedy gdy masz więcej czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...