Skocz do zawartości

[OT]Modlin 28.06 - relacja


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ehhh, no to już mnie nie trzeba przekonywać. Na sr.pl piszą jeszcze o Kuligu, Kucharze, Kisielu i ew. Kuzaju. Moze tez bedzie Dziewulski Vettą.

Plus stała ekipa. A jednak streetracing i rajdy mają coś wspólnego :shock: :shock: :shock:

Ja nie jestem pewien, ale postaram się wpaść, to można jakiś forumowy mityng zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIlmy QT sa mego autorstwa - w zwiazku z czym pobieram symboliczna oplate za DL w postaci prosby o kilka podstawowych informacji o modelu GT Wagon do ok 1999 r. (dane, osiagi, zuzycie pal. typowe usterki i gdzie cos takiego kupic by nie przeplacic) Czy ktos sciagal auto ze Swajcarii (czy warto jeszcze?) - to Prosze na priv by nie zasmiecac glownego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wazeline :D o filmach.

Kompletnie zostalem w MODLINIE zabity i pocwiartowany bulgotem z boksera Wagona MTS. Ptytanie - czy auta kupowane w polsce (ok 4-5) lat sa mocno zakatowane? A czy wersja wolnossaca jest interesujaca czy to kompletna pomylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja wolnossaca jest interesujaca czy to kompletna pomylka.

Odp. brzmi POMYŁKA KOMPLETNA JEST WERSJA WOLNOSSĄCA

Sam więc odpowiedziałeś sobie w sumie. :D

Auto jest bardzo fajen ale jest pomyłka jeśli szukasz prawdziwej mocy Made in FUIJ 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...