Skocz do zawartości

kierownica - pytanko


zulus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia dziesięcioletnich forków i nasuwa mi się pytanie odnośnie kierownicy. Czy taka jak na fotce jest oryginalna? W większości tychże autek jest gładka, bez napisu.

Czy świadczy to o wymianie po wytarciu, bądź wystrzale z poduchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że do 2000...albo 2001 :roll: roku były montowane czteroramienne z napisem SUBARU takie same jak w imprezach N/A. Potem montowane były MOMO czteroramienne min. taka jak na zdjęciu powyżej. Ale pewność mam tylko co do wersji S-Turbo, nie wiem jak dalej było w wolnossakach, czy tam MOMO też dawali.

Ja mam S-Turbo rok produkcji 99, rok modelowy MY00 i mam jeszcze tą z napisem Subaru w skórze, ale z powodu przetarcia zmieniam na MOMO.

 

-- 20 wrz 2010, o 18:53 --

 

PS. zulus, zgodnie z panującym tutaj zwyczajem zapraszam najpierw tam:

 

viewtopic.php?f=1&t=101962&start=7950

 

Witamy!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu przeglądam ogłoszenia dziesięcioletnich forków i nasuwa mi się pytanie odnośnie kierownicy. Czy taka jak na fotce jest oryginalna? W większości tychże autek jest gładka, bez napisu.

Czy świadczy to o wymianie po wytarciu, bądź wystrzale z poduchy?

 

 

takie kierownice były w GT-kach 98... być może też w innych modelach, ale czy w Forkach... ? nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kierownice były w GT-kach 98... być może też w innych modelach, ale czy w Forkach... ? nie widziałem

 

 

 

Dokładnie takie kierownice MOMO były instalowane na pewno w Foresterach z limitowanej serii "20th Anniversary". 8)

 

http://www.subaru.pl/archiwum/nowosci_a ... ff8d634#05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w odczuciach organoleptycznych te kiery momo są lepsze od standardowych skórzanych?

 

 

W swoim Forku mam tą MOMO właśnie i jest bardzo ok., no może troszkę mogłaby być mniejsza.

Ciężko mi powiedzieć czy są lepsze od standardowych, bo raz jechałem S-turbo z chyba standardową kierą i jakoś wielkiej różnicy nie zauważyłem.

Choć w sumie przejażdżka miała za zadanie sprawdzenie jak jeździ porządnie zmapowany Forek, więc nawet nie jestem do końca pewien jaką miał kierę (może nie była standardowa) :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w odczuciach organoleptycznych te kiery momo są lepsze od standardowych skórzanych?

 

 

W swoim Forku mam tą MOMO właśnie i jest bardzo ok., no może troszkę mogłaby być mniejsza.

Ciężko mi powiedzieć czy są lepsze od standardowych, bo raz jechałem S-turbo z chyba standardową kierą i jakoś wielkiej różnicy nie zauważyłem.

Choć w sumie przejażdżka miała za zadanie sprawdzenie jak jeździ porządnie zmapowany Forek, więc nawet nie jestem do końca pewien jaką miał kierę (może nie była standardowa) :twisted::mrgreen:

Dobre :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...