Skocz do zawartości

Kolor budy


BartZ

Kolor budy S-turbo  

90 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 385
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj w pracy ludzie wydzieli go pierwszy raz no i ciekawe opinie padają:

Masakra, rewelacyjny...

Fajny, tylko ta czarna maska tak nie bardzo...

A gdzie złote felgi? :shock:

A będziesz naklejał te złote gwiazdki na boki?

A ile dałeś?

A po co w ogóle malowałeś?

A czemu niebieski?

 

o i takie tam... :mrgreen::twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, proponuje folie 3m dedykowana do zmiany koloru. Czarny mat po calosci! Plusów oklejania jest sporo, minusow według mnie brak. Nie wiem jak w Twoich okolicach z profesjonalnymi aplikatorami, ale jesli ktos jest dobry i nie oszczedza na materiale kosztem jakosci to efekt jest nie do odroznienia vs lakier.

 

Koszt obklejenia forka nie powinien przekroczyc 3500 PLN brutto. Realna trwalosc nie powinna byc krótsza niz 3 lata.

 

PS maski nie lakierowal Ci superwymiatacz :twisted:

 

Pozdr z Gdanska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, proponuje folie 3m dedykowana do zmiany koloru. Czarny mat po calosci! Plusów oklejania jest sporo, minusow według mnie brak. Nie wiem jak w Twoich okolicach z profesjonalnymi aplikatorami, ale jesli ktos jest dobry i nie oszczedza na materiale kosztem jakosci to efekt jest nie do odroznienia vs lakier.

 

Koszt obklejenia forka nie powinien przekroczyc 3500 PLN brutto. Realna trwalosc nie powinna byc krótsza niz 3 lata.

 

PS maski nie lakierowal Ci superwymiatacz :twisted:

 

Pozdr z Gdanska

No teraz to już po temacie... :P

Blue mica cieszy mnie jak cholera, a widzę, że i lansiku na dzielni nie brakuje, bo ludzie się oglądają i dziwią, oldschoolowe auto w takim umaszczeniu to jest to :mrgreen::P :wink:

 

Oj tam oj tam... najważniejsze, że jest efekt, miał być czarny mat i jest czarny mat... :mrgreen: Z daleka i tak nic nie widać :twisted:

 

Pozdro z Zielonej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...