Skocz do zawartości

Podłączenie iPod'a do seryjnego sprzętu audio. WRX 2003.


Laik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Wstawiłem u siebie w końcu zestaw głośnomówiący Parrot MKi 9000, koszt 533zł, montaż 150zł + 30zł kostka montażowa.

Czas montażu to jakieś 40 minut. Montaż profi bez chałtury. Jest super! Robią to chłopaki w Warszawie przy AL. Prymasa 1000-lecia 83.

Przestraszyli mnie tylko, że po odłączeniu radia od zasilania, może się ono rozkodować,

ale nic takiego się nie stało. Przy okazji zobaczyłem, że montują tam też mini kamerki cofania w ramkach tablic rejestracyjnych,

oraz videorejestratory, gdyby ktoś potrzebował. Wszystko to spinają, jak ktoś chce, w większy kombajn multimedialny Parrota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli radia seryjne subaru np. z imprezy czy forestera mają z tyłu wejście 13d (takie okrągłe) na podłączenie zmieniarki to rozwiązaniem może być urządzenie Kenwooda KCA-IP500

Takie urządzenie powinno pasować pod takie radia. Koszt urządzenia to ok 200-250 zł.

 

W przypadku nowszych odbiorników, które nie mają podłączenia z tyłu na zmieniarkę w postaci wejścia okrągłego 13p, ale posiadają wyjście np. na nawigację lub zmieniarkę 20p (prostokątne) to rozwiązaniem może być urządzenie GROM Audio dla ipoda, dające możliwość podłączenia także AUX, bluetooth.
http://www.gromaudio... ... rface.html
Koszt urządzenia ok 300 zł, ale podobno działa sterowanie z kierownicy. Niestety urządzenie tylko dostępne w Stanach lub Wielkiej Brytanii (e-bay)

Rozwiązanie powinno działać z radiami Forestera 08-09, Imprezy 08-09 itp. miedzy innymi z takimi odbiornikami (GX-806EF2, GX-201JE, GX-201LE, GX-201LH, GX-203JE, GX-204LE, P-206 UNB)

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...