Skocz do zawartości

Podnosimy ŚWINKI na zimę @!


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam taki dylemat: Co sądzicie o podnoszeniu Imprez na zimowe zabawy? Mam bardzo twardy i niski zawias H&R na którym teraz jeździ się rewelacyjnie jednak się zastanawiam czy jest jakaś alternatywa na zimę aby go trochę podnieść ? Nie jest to gwint i pomyślałem że może da się zamontować springi od ORI WRXa do amorów H&R bez zmiany całego zawiasu na ori ? Oszczędziłoby to czas i pieniądze :)

 

 

Czy jest to alternatywa na zimowe pojeżdżafffki ? Są jakieś inne ?

 

 

 

 

Pzdr,

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebel jest H&R na żółtej szprycy i czerwonej sprężynie regulowany...tyle że nie wiem nawet jak :P

 

Z mniejszym kolem i większą oponą myślalem ale to by dało ledwo ledwo jakikolwiek efekt bo wisi nisko.

 

Czy można wsadzić do sportowego hebla większe sprężyny? Możnaby zrobić tak że wsadzić mniejsze koło na większej gumie 205/55-60/16 ? Dałoby się zamontować taki komplet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zalozysz seryjna sprezyne do gwinotwanego zaieszenia to bedzie kupa, o ile sie amortyzator nie wyleje.

Skoro to zawieszenie jest gwinotowane to dorwij instrukcje i zobatrz jak to sie robi, albo wystaw foty to Ci powiemy.

 

Ja sie zastanawiam jak podliftowac tyl auta o 2 - 3cm bo po zalozeniu sprezyn WRXa przod jest wyzej niz tyl (mierzac do progu obok kol).

Czy przy takim malym podniesieniu wystarczy pomiedzy kolumne amortyzatora a gniazdo dac jakis dystans (specer)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zawias to nie gwint tylko torowy H&R ... nie mogę go znaleźć na necie. Jest na żółtym amorze i czerwonej sprężynie H&R ... wszędzie są loga .... Zdjęcia wkleję jutro bo jestem w KRK i nie mam aparatu ...

 

Czy do takiego zawiasu można wrzucić inne springi ?

 

 

 

 

Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...