Skocz do zawartości

Usługi UPC


Cichaczu

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam UPC i porównując do Astera to przez 10 miesięcy jak korzystam z ich usług miałem chyba więcej awarii niż w Asterze przez prawie 10 lat :-(

Więc na razie jeśli chodzi o jakość (przynajmniej u mnie na osiedlu) to muszą trochę bardziej się postarać bo inaczej to w październiku czeka mnie zmiana na Multimedia (też wiem, że mają problemy techniczne ale przynajmniej będą tańsi).

Fakt, że Aster miał gorsze podejście do klienta bo tam promocja była na czas określony i później jak człowiek przegapił koniec umowy to nagle zaczynał płacić zgodnie z cennikiem (który do niskich nie należał). W UPC po okresie umowy obowiązuje mnie nadal rabat procentowy.

 

No chyba, że UPC się postara i da mi dobry pakiet na Net i TV to wtedy z lenistwa zostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem odczuwać bolączki dekodera UPC - zaczął się zawieszać podczas pracy. Trzeba go odłączac od prądu żeby wrócił do normy. A chodzi u mnei dopiero 3 miesiące.

mi zmieniali 2x... raz sie zawiesil i nie chcial odwiesic, za drugim razem nie dzialal pilot... w sumie do tej pory z pilotem sa problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody, co Ci się z pilotem dzieje :?: Dekoder nie reaguje na polecenia pilota :?: Jak tak, wyłącz w ustawieniach TV funkcję (oszczędność energii / active control / doświetlanie obrazu do warunków... ), powinno pomóc.

dobre... gosciu ktory wymienial dekoder mowil to samo... ponoc problem jest w tv samsunga... co ciekawe pozniej sie wygadal ze w panasonicach tez... i w sony... i w innych :)

a co ciekawe pierwszy dekoder dzialal bez problemu... a ustawienia tv te same ciagle sa :)

W koncu doszedl do wniosku ze to chyba dekoder bo na czarnych tego problemu nie ma... tylko na tych szarych :)

Dekoder trafil na inne miejsce na stojaku i poki co jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody, firmy produkujące odbiorniki TV przyznały się do tego, iż dodatkowe funkcje w TV mogą zakłócić pracę urządzeń zewnętrznych. Ten problem jest wałkowany nawet z DVD, jak i u innych operatorów.

 

-- poniedziałek, 26 lipca 2010, 17:38 --

 

kashmere, niestety nie wiemy... mnie tez poleciały programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pmlody, firmy produkujące odbiorniki TV przyznały się do tego, iż dodatkowe funkcje w TV mogą zakłócić pracę urządzeń zewnętrznych. Ten problem jest wałkowany nawet z DVD, jak i u innych operatorów.

 

-- poniedziałek, 26 lipca 2010, 17:38 --

 

kashmere, niestety nie wiemy... mnie tez poleciały programy.

Tylko bajer w tym ze stary dekoder dziala bez problemu :) a nowy juz nie :) ale to 13sta sprawa poki nie dziala raz na 100 przelaczen.. bo wczesniej dzialal raz na 100 przelaczen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...