Skocz do zawartości

Nowy User Smiech'u ;)


smiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję przejażdżki na gorącym fotelu, no i mam pytanko: jakim samochodem Holo będzie startował na Kormoranie ? Mam nadzieję, że po tej jeździe byłeś w stanie wykrztusić coś z siebie i zapytać Krzyśka:wink:

 

(...)

 

Z całego serca życzę Wam wszystkim takiego weekendu.

 

 

Pozdr.

Tomek

 

Suchy :?: A jak sie zalapales na taki za...bisty weekend 8) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No własnie o to samo miałem zapytac. Jestes jakos spokrewniony z Holkiem? :)

 

Nie jestem spokrewniony (jednak trochę szkoda ;-().

Sprawa jest prosta, a faktu, że jestem informatykiem firmy, które nam coś sprzedają fundują różne imprezy. Akurat teraz to był IBM (oni mają w tej chwili chyba najszybsze maszyny unixowe - nie ma się co dziwić, że impreza była organizowana pod tytułem 4xszybkość).

W pierwszym dniu były konkurencje szybkościowe tj. uczestnicy za kierownicą, a najlepsi w nagrodę mieli przyjemność jechać z Hołkiem. Resztę już znacie.

 

Tak w ogóle to był czad na maksa, sam Wiślak wręczał mi puchar !!! Czujecie. A i mam już własną balaklawę (dla !wtajemniczonych - choć chyba takich tu nie ma - opończa, którą się zakłada pod kask).

Była też profesjolnalna obsługa dziennikarska, czekam więc z niecierpliwieniem na film i reportaż.

 

Dużo rozmawialiśmy na temat sponsorowania wyścigów, ale to chyba temat na osobną kategorię na forum. Generalnie Hołek strasznie się żalił, że odkąd w Polsce przy władzy są półmózgi to właściwie nikt (chyba tylko producent cukierków) może sponsorować sport, bo browary i papierosiarze rzecz jasna nie mogą. I ugania się biedak za pieniędzmi zamiast ćwiczyć (może dlatego ostatnio nie najlepiej mu się wiedzie).

 

Z rajdowym pozdrowieniem,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No własnie o to samo miałem zapytac. Jestes jakos spokrewniony z Holkiem? :)

 

(...)

W pierwszym dniu były konkurencje szybkościowe tj. uczestnicy za kierownicą, a najlepsi w nagrodę mieli przyjemność jechać z Hołkiem.

(...)

 

:?: a możesz nam zdradzić w jakiej konkurencji byłeś najlepszy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy walenie w pampersa, również było .....punktowane ??? i kto został laureatem ??? Czy jeden punkt był za jeden kilogram , czy za dziesięć deka, czy raczej za walory zapachowe ??? Czy użyte pampersy to slicki, czy z bieżnikiem, bo podobno na zakrętach najlepiej trzymają się te z kolcami.

 

Siwy żywo zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:?: a możesz nam zdradzić w jakiej konkurencji byłeś najlepszy :?:

 

W slalomie między oponami z nawrotem (taki klasyczny slalom do licencji rajdowej). Mięliśmy do dyspozycji 2 auta (Colta i Suzuki Swift - 130 i 170 km). Miałem 27 sekund (ponoć nieźle), ale zapytałem Wiślaka w ile Hołek to przejeżdża - mówił, że w 19 !!!

 

Krzysiek mówił trochę o startach w MS, ale jak wspominałem zbiera budżet, więc na razie nic nie wiadomo.

 

A, wypełnianie Pampersa nie było punktowane :D

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięliśmy do dyspozycji 2 auta (Colta i Suzuki Swift - 130 i 170 km). Miałem 27 sekund (ponoć nieźle), ale zapytałem Wiślaka w ile Hołek to przejeżdża - mówił, że w 19 !!!

 

Tyko mi nów ze Coltem albo Swiftem przejechał z taką róznicą :shock:

 

A jaka była w przyblizeniu długosc tego slalomu?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mięliśmy do dyspozycji 2 auta (Colta i Suzuki Swift - 130 i 170 km). Miałem 27 sekund (ponoć nieźle), ale zapytałem Wiślaka w ile Hołek to przejeżdża - mówił, że w 19 !!!

 

Tyko mi nów ze Coltem albo Swiftem przejechał z taką róznicą :shock:

 

A jaka była w przyblizeniu długosc tego slalomu?

 

Pozdr.

 

Nie, nie - oczywiście jego autem (powiedzmy subaru, czy evo 6).

Długość - cholera wie jakieś 300 metrów (po 100, 150 w jedną stronę).

 

Pozdr.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...