Skocz do zawartości

Japspeed Back Box


tom2501

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za niedrogim, ładnie brzmiącym tylnim tłumikiem. Wiadomo, najlepiej kupić H&S, albo Magnaflow itd, ale przez zupełny przypadek (tzn googla) trafiłem na stronę angielskiej firmy Japspeed, która oferuje przeróżne tuningowe części do japońskich "ścigantów".

 

Tłumik prezentuje się tak:

http://www.japspeed.co.uk/Subaru-Impreza-New-Age/Exhausts-and-Manifolds/Subaru-Impreza-New-Age-Back-Box/p-24-72-744/

 

744.jpg

 

Niestety nie mieli nagrania audio, więc postanowiłem zrobić swoje już po zamontowaniu:

 

Koszt - 149gbp + 40przesyłka. Kasę wpłaciłem im paypalem.

Wg mnie warto.

Aha, proszę nie pytać ile mocy mi przybyło - nie wiem, nie sprawdzałem i chyba nie będę ;) Jestem typowym wsiokiem, który chciał poprostu słyszeć gulgot swojego boxera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bez problemów wysyłają do Polski?

Jak z jakością wykonania tłumika?

Tak, bez żadnych problemów. Napisałem do nich maila na sales@japspeed.co.uk, że jestem zainteresowany zakupem i ile będzie kosztować wysyłka. Dość szybko odpisał mi niejaki Stuart, że 40gbp. Wpłaciłem im 189gbp Paypalem, tego samego dnia wysłali paczkę kurierem TNT. Doszła do mnie po 3 dniach, zapakowana mega pancernie w 5m folii bąbelkowej, a uchwyty dodatkowo owinięte piankami.

Jakość wykonania wg mnie super, poszycie i uchwyty są wykonane precyzyjnie i z bardzo dobrych materiałów. Szokiem było dla mnie to, że w zestawie jest nawet uszczelka i śruby! Cała operacja wymiany trwała może 5 minut, głownie dlatego, że trzeba było się mocować ze spieczonymi śrubami ze starego tłumika.

 

Poważnie zastanawiam się nad kupnem innych akcesoriów od nich - BOVa i rozpórek, bo ewidentnie znają się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A resztę wydechu masz seryjną czy coś wycinałeś przerabiałeś?

 

Ew. gdzie w Krakowie można tego posłuchać? Może jakbyś brał coś jeszcze u nich podzielilibyśmy się kosztami przesyłki ;)

 

Reszta wydechu jak cały samochód jest fabryczna :)

Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić (np w sobote po południu - napisz do mnie PM)

Będę coś brał napewno, ale dopiero w połowie przyszłego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...