Jump to content

Japspeed Back Box

tom2501
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu rozglądałem się za niedrogim, ładnie brzmiącym tylnim tłumikiem. Wiadomo, najlepiej kupić H&S, albo Magnaflow itd, ale przez zupełny przypadek (tzn googla) trafiłem na stronę angielskiej firmy Japspeed, która oferuje przeróżne tuningowe części do japońskich "ścigantów".

Tłumik prezentuje się tak:

http://www.japspeed.co.uk/Subaru-Impreza-New-Age/Exhausts-and-Manifolds/Subaru-Impreza-New-Age-Back-Box/p-24-72-744/

744.jpg

Niestety nie mieli nagrania audio, więc postanowiłem zrobić swoje już po zamontowaniu:

Koszt - 149gbp + 40przesyłka. Kasę wpłaciłem im paypalem.

Wg mnie warto.

Aha, proszę nie pytać ile mocy mi przybyło - nie wiem, nie sprawdzałem i chyba nie będę ;) Jestem typowym wsiokiem, który chciał poprostu słyszeć gulgot swojego boxera :)

Czyli bez problemów wysyłają do Polski?

Jak z jakością wykonania tłumika?

Tak, bez żadnych problemów. Napisałem do nich maila na sales@japspeed.co.uk, że jestem zainteresowany zakupem i ile będzie kosztować wysyłka. Dość szybko odpisał mi niejaki Stuart, że 40gbp. Wpłaciłem im 189gbp Paypalem, tego samego dnia wysłali paczkę kurierem TNT. Doszła do mnie po 3 dniach, zapakowana mega pancernie w 5m folii bąbelkowej, a uchwyty dodatkowo owinięte piankami.

Jakość wykonania wg mnie super, poszycie i uchwyty są wykonane precyzyjnie i z bardzo dobrych materiałów. Szokiem było dla mnie to, że w zestawie jest nawet uszczelka i śruby! Cała operacja wymiany trwała może 5 minut, głownie dlatego, że trzeba było się mocować ze spieczonymi śrubami ze starego tłumika.

Poważnie zastanawiam się nad kupnem innych akcesoriów od nich - BOVa i rozpórek, bo ewidentnie znają się na rzeczy.

A resztę wydechu masz seryjną czy coś wycinałeś przerabiałeś?

Ew. gdzie w Krakowie można tego posłuchać? Może jakbyś brał coś jeszcze u nich podzielilibyśmy się kosztami przesyłki ;)

A resztę wydechu masz seryjną czy coś wycinałeś przerabiałeś?

Ew. gdzie w Krakowie można tego posłuchać? Może jakbyś brał coś jeszcze u nich podzielilibyśmy się kosztami przesyłki ;)

Reszta wydechu jak cały samochód jest fabryczna :)

Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić (np w sobote po południu - napisz do mnie PM)

Będę coś brał napewno, ale dopiero w połowie przyszłego miesiąca.