Skocz do zawartości

Kupno Outbacka


dacki

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum więc przede wszystkim Witam.

Jeszcze nie mam Subaru, ale jestem zdecydowany na kupno - po prostu miałem okazję jeździć i nie chcę nic innego. Generalnie mi się nie spieszy bo muszę najpierw sprzedać to co mam. Na pewno będzie to Outback rocznik 2002 - 2005 - nie wiem który model, zobaczymy jak będzie moja sytuacja finansowa wyglądać. W tym momencie jednak obserwuję sobie rynek i mam kilka pytań do Was jako praktyków marki ;)

1. Jest pełno ogłoszeń (otomoto) z ofertami z Czech. Czy warto to w ogóle rozważać? Ceny niektórych egzemplarzy są dziwnie niskie. Np. http://otomoto.pl/subaru-outback-3-0i-C12163639.html

2. Na tyle co przeglądam to forum, dochodzę do wniosku, że auto ściągane z USA to nie jest dobry pomysł, mam rację?

3. Czy ktoś z Was wie, jak ten silnik H6 zachowuje się z instalacją gazową? Dużo to pali? Nie dowierzam informacjom w ogłoszeniach :)

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję przenieść post do odpowiedniego działu kupno/sprzedaż lub technicznego/outback...

jest tam też dużo informacji o ogłoszeniach.

ad1. ogłoszeń jest dużo a stan techniczny auta musisz sam ocenić. jest dział w kuno/sprzedaż gdzie możesz popytać o konkretne ogłoszenia. Może ktoś wie o danym aucie. Jeśli jest od forumowicza to na 100% coś będzie wiadomo.

ad2. to zależy od sztuki.Outbacki MY02 - MY05 w wersjach EU i US różnią się znacznie pod względem technicznym i często są po "przejściach".

ad3. jeden z forumowicz specjalizuje się w instalacjach gazowych. wiem że do 2.5N/A pasuje idealnie i sprawdza się znakomicie. wrzuć w wyszukiwarkę to pewnie znajdziesz odpowiednie posty...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

proponuję przenieść post do odpowiedniego działu kupno/sprzedaż lub technicznego/outback...

jest tam też dużo informacji o ogłoszeniach.

Właśnie nie byłem pewien czy umieszczenie wątku w którymś z tych działów to będzie dobry pomysł.

ad1. ogłoszeń jest dużo a stan techniczny auta musisz sam ocenić. jest dział w kuno/sprzedaż gdzie możesz popytać o konkretne ogłoszenia. Może ktoś wie o danym aucie. Jeśli jest od forumowicza to na 100% coś będzie wiadomo.

Tutaj bardziej chodzi mi o sens kupna samochodu w Czechach. Nie znam nikogo, kto by coś takiego praktykował, ale w sumie to tak jak sprowadzenie z każdego innego kraju UE. Ok, z tego typu zagwozdkami będę uderzał do kupno/sprzedaż.

ad2. to zależy od sztuki.Outbacki MY02 - MY05 w wersjach EU i US różnią się znacznie pod względem technicznym i często są po "przejściach".

Czyli nie będę nawet tego rozważał. :) Miałem już do czynienia z przekładańcem z UK i chromolę taki biznes.

ad3. jeden z forumowicz specjalizuje się w instalacjach gazowych. wiem że do 2.5N/A pasuje idealnie i sprawdza się znakomicie. wrzuć w wyszukiwarkę to pewnie znajdziesz odpowiednie posty...

Tak też zrobię, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...