Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Masz byc jak tomy lee jones w sciganym hahahaha

 

Ja nikogo nie pilnuje ale też idę spać...paaaaaa!

 

Pawełku,moze jakos się dogadamy co do tych fotek :D

wiesz jak mozesz mnie przekupic ale najszybciej mozna we wtorek...a ja jutro juz wrzuce zdjecia, no chyba,ze...... :P

:)

 

twardy, sztywny, nieugiety hehe, pozdro i narka wsystkim :biglol:

 

 

 

Twardy byłem :yahoo:....koniec tego pierd....poniżej fotki

 

 

- na pierwszym zdjęciu możemy zauważyć zaskoczenie Pana w TV oczywiście po pięknie wykonanym uderzeniu Pawła.

 

Nie zabrakło również Fanek w tle

B) B)

 

- kolejne przedsatwia część zacnego towarzystwa podczas degustowania trunków

 

- po degustacji nadeszła chwila odpoczynku B)

 

- No i Ela musi być ;)

 

A na koniec...?! ;) Pan Piżamka (kto to był?! :o )

 

 

Tak, tak wiem zdjęcia robione cegłą...

 

Ale to wszystko wina Klaudii " bo Kaludia geodezją jest" :biglol: :biglol: :yahoo: :yahoo:

 

Reszta ocenzurowana :D

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ja już powiedziałem hop... Elu nie dam rady... mam przeprowadzkę i w portfelu imprezowym ćmy... dlatego jasno się określiłem... 

 

Ty nie bądź takie Hula-Hop tutaj, My to sobie jeszcze pogadamy jutro Panie Kolego    B)  :D  :D  :yahoo: 

 

 

Masz byc jak tomy lee jones w sciganym hahahaha

 

Ja nikogo nie pilnuje ale też idę spać...paaaaaa!

 

Pawełku,moze jakos się dogadamy co do tych fotek :D

wiesz jak mozesz mnie przekupic ale najszybciej mozna we wtorek...a ja jutro juz wrzuce zdjecia, no chyba,ze...... :P

:)

 

twardy, sztywny, nieugiety hehe, pozdro i narka wsystkim :biglol:

 

 

 

Twardy byłem :yahoo:....koniec tego pierd....poniżej fotki

 

 

- na pierwszym zdjęciu możemy zauważyć zaskoczenie Pana w TV oczywiście po pięknie wykonanym uderzeniu Pawła.

 

Nie zabrakło również Fanek w tle

B) B)

 

- kolejne przedsatwia część zacnego towarzystwa podczas degustowania trunków

 

- po degustacji nadeszła chwila odpoczynku B)

 

- No i Ela musi być ;)

 

A na koniec...?! ;) Pan Piżamka (kto to był?! :o )

 

 

Tak, tak wiem zdjęcia robione cegłą...

 

Ale to wszystko wina Klaudii " bo Kaludia geodezją jest" :biglol: :biglol: :yahoo: :yahoo:

 

Reszta ocenzurowana :D

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

Hehe powieszą, niech spróbują szczęcia. Cofam jutro mnie w takim razie nie będzie :o :o :o

 

Albo poprosze Kamila o pomoc, większy jest to jak coś pomoże...od razu zegarek odbierze :thumbup: :thumbup:

A wogole o jakich kosztach wyjazdu mowimy? Tak mniej wiecej ile wychodzi?

Właśnie ?! :th_dash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł ja już powiedziałem hop... Elu nie dam rady... mam przeprowadzkę i w portfelu imprezowym ćmy... dlatego jasno się określiłem... 

 

Ty nie bądź takie Hula-Hop tutaj, My to sobie jeszcze pogadamy jutro Panie Kolego    B)  :D  :D  :yahoo:

 

Jak na Bilarda wpadniesz  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  :puchar:  bo jestem  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  i spadam z tego grajdołka  :respect:  :respect:  :respect:  :respect:  :respect:  :respect:  :respect:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za same noclegi w pokojach to 90 zł. Za namiot nawet nie sprawdzałam jeszcze. Co do reszty trzeba ustalić. Dajcie kilka dni to powiem co i jak. Alkohol jeśli dostane listę zamówien mogę spróbować kupić taniej w hurtowni. Natomiast jeśli chodzi o dojazd to propozycja jest taka żeby zabrać się w kilka aut. Do naszych dwóch zmieści się max. 12 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

niech sie cieszą ze to nie ja robiłam zdjecia :D

 

Jak jutro mnie nie będzie na forum to wiadomo co się stało :wacko:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

niech sie cieszą ze to nie ja robiłam zdjecia :D

 

Prawda :biglol:

i od razu lepiej się robi :)

 

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

 

niech sie cieszą ze to nie ja robiłam zdjecia :D

Jak jutro mnie nie będzie na forum to wiadomo co się stało :wacko::facepalm:
oj tam oj tam odrazu sie nie poddasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każda propozycję przyjmuję, byle w dobrym towarzystwie :D

I znów mnie nie będzie jak tylko dobre towarzystwo :huh:

 

 

Uderz w stół a nożyce się odezwą... Titof Ty należysz do najbliższego doborowego towarzystwa :D

 

 Każda propozycję przyjmuję, byle w dobrym towarzystwie :D

moja droga, waż słowa :evil2:

 

 

Postaram się, ale czasami trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Moi Drodzy!

 

Pozwólcie, że się tak wbiję między wódkę, a zakąskę i zapytam, czy ktoś ma sprawdzone miejsce do wstawienia przedniej szyby? Tak mi coś świta, że na którymś spocie ktoś mówił, że albo się tym zajmuje, albo ma kontakt, tylko nie potrafię sobie przypomnieć kto to był...

 

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

niech sie cieszą ze to nie ja robiłam zdjecia :D
 

Prawda :biglol:

i od razu lepiej się robi :)

 

 

Paweł Sasza z Klaudią powiedziały że cię powieszą  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

niech sie cieszą ze to nie ja robiłam zdjecia :D
Jak jutro mnie nie będzie na forum to wiadomo co się stało :wacko::facepalm:
oj tam oj tam odrazu sie nie poddasz :)

 

Skapituluje, dwie na jednoego...hmmm w sumie to nie głupi pomysł, po raz kolejny  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Moi Drodzy!

 

Pozwólcie, że się tak wbiję między wódkę, a zakąskę i zapytam, czy ktoś ma sprawdzone miejsce do wstawienia przedniej szyby? Tak mi coś świta, że na którymś spocie ktoś mówił, że albo się tym zajmuje, albo ma kontakt, tylko nie potrafię sobie przypomnieć kto to był...

 

Pomożecie? :)

Przemek, coś mi się wydaje, że Macias kogoś polecał.. ale może pomyliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...