Skocz do zawartości

Światła mijania - nie działają


ravo

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle przestały mi świecić światła :( długie działają, postojowe działają, z tyłu działają, żarówki dobre, bezpieczniki dobre :( macie jakiś pomysł ? Bo ja w szoku jestem, przekaźniki pod maską nad aku też przestawiałem miejscami i nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co nie działa????

Te niebieskie pod progami .

 

Zdarza się , że gdy spali się jedna żarówka , to z nią i druga umiera . Tym razem zacznij od bezpieczników .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj sorry za dużo napisałem :P mijanie nie działają

powtórzę się, bezpieczniki sprawdzone, przekaźniki zamieniałem miejscami też, styki dobre, żarówki dobre, napięcia nie sprawdzałem bo jak nie święcą ty chyba go nie ma ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj sorry za dużo napisałem :P mijanie nie działają

powtórzę się, bezpieczniki sprawdzone, przekaźniki zamieniałem miejscami też, styki dobre, żarówki dobre, napięcia nie sprawdzałem bo jak nie święcą ty chyba go nie ma ;p

Został Ci przełącznik zespolony przy kierownicy i ew. uszkodzenie kabla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super a w sobotę mam wyjazd na zlot-zawody ehh łatwo ściągnąć kierownicę ? i tak się dostać do przełącznika zespolonego ? bo nawet nie wiem jak szukać kabla :( ale jak włączam w pozycje mijania to tylne się świecą i deska też wiec może rzeczywiście gdzieś kabel :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super a w sobotę mam wyjazd na zlot-zawody ehh łatwo ściągnąć kierownicę ? i tak się dostać do przełącznika zespolonego ? bo nawet nie wiem jak szukać kabla :( ale jak włączam w pozycje mijania to tylne się świecą i deska też wiec może rzeczywiście gdzieś kabel :( (

Radzę poszukać dobrego elektryka , bo to daje się sprawdzić i często naprawić . Potrzebny jest ogarniający elektryk , co sprawdzi napięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :))) dziś jeszcze sam coś pogrzebię i pewnie od razu zadzwonię :)

 

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 7:46 pm ]

ja bawiłem się przekaźnikami obok aku ale słychać przekaźnik jak włączam postojowe gdzieś kolo bezpieczników w kabinie a dokładnie chyba za nimi. Jak włączacie mijania to puka też Wam, bo mi nie ;) ?

 

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 10:00 am ]

znikła masa, nie wiem czemu ale już razznikła mi do silnika i nie chciał odpalić :) coś te połączenia słabe są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...