Skocz do zawartości

FELGI - oryginalne grafitowe czy zlote ATS?


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też obstawiam grafitowe, choć i złote mi się podobają ale nie koniecznie ten model.

 

OGS to Twoja fura na pierwszej fotce?

Może się czepiam ale dlaczegoto to koło jest wyważone zwykłymi ciężarkami, zabrakło naklejanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jak bedziesz na Plejadach to damy rade ;-) ... jezeli ja bede :roll:

 

Hmm... na tych Plejadach jeszcze nie (to długa historia, dlaczego nie - nie chcę nikogo zanudzać). Ale na następnych Ci nie daruję :wink: . Bo jak to głosi stare porzekadło: "Kto ma wisieć, nie utonie" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą deskę rozdzielczą preferujecie ? Czarną WRX'a czy niebieską a'la Dełu Tico ?

 

Niebieską... Szczególnie w STi, gdzie wszystko niebieskie. To i deska też... Dlatego o ile w ogóle niebieski kolorek subaru jest względnie ładny (mówiąc delikatnie), to dzięki temu, że jest stosowany konsekwentnie, tj. również w środku, to jakoś to wszystko gra.

 

A właśnie - kolejny argument za grafitowymi felgami: wykończenia w środku - tu mowa co prawda o STi, a nie o WRX, a jak pamiętam OGS pytał o WRX - są z matowego metalu lub plastiku go przyponającego i są srebrne. Czyli złote felgi z tym wszystkim nie grają bo nie ma żadnego innego elementu w samochodzie, który byłby "złoty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...