Skocz do zawartości

Regulamin Forum SIP.


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie prosba do "stalych bywalcow" jest jedna - stworzmy Regulamin Forum SIP dla nowych Forumowiczow. Mysle, ze zaznajomienie sie z nim ulatwi im start, a bidulce adminowi kasowanie postow, ktorych tworcy nie swiadomi byli zasad Forum SIP :twisted:
Hmmm.....ja nie staram sie stworzyc czegos czego tak naprawde nie jestem w stanie wyegzekwowac, wiec moze w regulaminie ograniczmy sie do tego co nie jest objete ogolnymi zasadami etyki i dobrego smaku oraz reguolami przy rejestracji, a skupmy sie na informowaniu szczegolnie nowych osob o kierunku, w ktorym spolecznosc Forum SIP zmierza i o zasadach odrozniajacych to forum od innych - np. posty - oferty sprzedazy Subaru sa usuwane - bo jest do tego stworzony specjalny dzial na stronach SIP....

 

Generalnie chodzi o bardziej stworzenie FAQ niz strikte regulaminu. Ci, ktorzy sa juz z nami znajduja sie szybko w specyficznym klimacie Forum SIP - ci, ktorym on nie spasuje..znikaja....

 

Co do usuwania po miesiacu...hmmm - nie. Dlaczego? Dlatego, ze jest wiele sytuacji, w ktorych Forumowicz/ka nie jest w stanie udzielac sie przez okres miesiaca czy 2...

Moze pojsc w odwrotnym kierunku - promowac tych, ktorzy najbardziej sie udzielaja na Forum - zaznaczam, nie chodzi mi tutaj o sytuacje nabijania postow - bo nie ilosc postow napewno bedzie brana pod uwage w 1 kolejnosc...

 

Ufff...... dajcie mi kilka dni urlopu to stworze taki regulamin, ze nasze ustawy sejmowe w porownaniu to beda male ustawki.... ale sie rozpisalem :)

Jestem za. :cool:

Masz tydzień. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Generalnie co do usuwania po miesiacu...hmmm - nie. Dlaczego? Dlatego, ze jest wiele sytuacji, w ktorych Forumowiczka nie jest w stanie udzielac sie przez okres miesiaca :

 

Panie wmordęrator, jeżeli Pańska kobita twierdzi, że miesionczka i okres miesiąca to to samo, znaczy sie ... jezdeś Pan oszukiwany.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...