Skocz do zawartości

OBK H6 - Instrukcja obsługi radia ze zmieniarką 6 CD MY06


Jaro_G

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Właśnie się zorientowałem, że instrukcje obsługi samochodu, ekranu dotykowego i nawigacji nie wspominają nic o obsłudze radia :???: Napiszcie czy do audio jest oddzielna instrukcja a jeśli tak to gdzie ją dorwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajo, japońcom wydaje się, że obsługa audio to juz taka normalka, że nawet instrukcji nie trzeba...

 

W takim razie może ktoś wie, czy można zmienić głośność na jakiej startują "Newsy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam odkryłem. Guziczek "news" włącza/wyłącza podgłośnienie kiedy radio nadaje newsy, natomiast jeśli chcemy ustalić głośność na jakiej maja włączać się newsy to na zadanej głośności należy przytrzymać dłużej przyciśk T.I. (nad nim jest napis "vol. adj."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że ja miałem instrukcję osobną do radia. Co prawda model '04, ale radio chyba to samo.

 

Generalnie głowy nie dam, ale jeśli mimo znalezienia tej funkcji chciałbyś mieć manuala na wszelki wypadek, to proponuję PW do użytkownika kade, bo on tu nie za często zagląda, a jest obecnym właścicielem mojego OBK-a :smile: Może odpisze, bo nawet wczoraj do mnie pisał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czy ktoś wie gdzie znajduje się przycisk do wyciszenia głośników ? w poprzednim modelu był przycisk ATT - w modelu '05 nie moge go namierzyć a w instrukcji obsługi OBK zapomnieli o radiu

 

Hm..Ja mam przycisk na kierownicy "mute" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...