Skocz do zawartości

Delikatne stuki przy ruszaniu i na dziurach


ravo

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu slysze delikatne stukanie jak na tarce :P przy ruszaniu na 1 oraz jak sa duze dziury jest dokladnie ten sam stuk, wydobywa sie z pod recznego jakby. Myslalem ze to wydech jak sie silnik podnosi to stuknie o cos ale jest chyba sztywny. Co to moze byc ? Wydaje mi sie, ze jest to cos luznego bo by na dziurach nie stukalo tak samo ale co :P ? wiem, ze z opisu to ciezko cos pomoc ale moze ktos mial podobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisał wcześniej Kruk, dywagacje na temat tajemniczego stuku rozwiąże najprawdopodobniej wizyta na podnośniku lub kanale....sytukac może kilka rzeczy, od wału przez wydech do zawieszenia skrzyni biegów. na podnosniku widać nalepiej i można na ogół bez problemu zlokalizować usterkę. i tak, niezależnie od rad, trzeba wjechać do warsztatu, żeby to usunąć.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jako, ze slabo ufam mechanikom dzisiaj sie polozylem pod autem i dobrze :( bo jedna sruba trzymajaca uchwyt trzymajacy wal sie odkrecila ( ta co jest pod lewarkiem ) bylo duzo roboty bo aby przykrecic ja trzeba bylo zrobic dziurke na nakretke :P bo byla w zamknietym profilu :) ale juz zrobione i pewnie zaoszczedzona duza kasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...