Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - teraz mnie słuchajcie!

 

26.10.2013 w Toruniu, na MotoArenie (zaraz obok toru) odbędzie się kończący sezon 7 Jesienny Rajd Subaru modeli ZDALNIE STEROWANYCH. W związku z tym bardzo bym prosił w imieniu Michała Jasińskiego oraz całego Subaru Poland RC Team o przybycie w tym dniu na tor swoimi Subarakami. Każdy model jest mile widziany od Justy, przez Legaca i Impreze aż po Tribece. Chodzi o zrobienie fajnej wystawy modeli w skali 1:1! Można to połączyć ze spotem i ewentualnym późniejszym wjazdem na tor (groszowa sprawa).

 

Są jacyś chętni!? Bardzo bardzo byłbym wdzięczny jak ktoś by przybył!

 

Podaj godzinę początku imrezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki na danich kupuje felgi z oponami doradźcie mi co zakupic....

Jeżeli chodzi o osiemnastki, to ostatnio nadziałem się na takie cuś, moim zdaniem kozak:

http://www.alcar.pl/....htm?webdid=535

Są jeszcze zielone, ale do niebieskiego chyba ble...

 

to juz te mi sie bardziej podobaja zoabcz: w tej chwili maja duze przeceny i blisko nas :)

 

http://wheeltrade.pl/towar.837.tenzor.cuzco.v1.18x9.et35.5x100114.brazowy.html

 

ja bede brał te jakos lepiej mi leżą:

 

http://wheeltrade.pl/towar.1770.japan.racing.jr1.18x8.et30.5x100114.bronze.html

 

fajny kolor wyglada jak taki ciemny zloty mniej swiecący ciekawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - teraz mnie słuchajcie!

 

26.10.2013 w Toruniu, na MotoArenie (zaraz obok toru) odbędzie się kończący sezon 7 Jesienny Rajd Subaru modeli ZDALNIE STEROWANYCH. W związku z tym bardzo bym prosił w imieniu Michała Jasińskiego oraz całego Subaru Poland RC Team o przybycie w tym dniu na tor swoimi Subarakami. Każdy model jest mile widziany od Justy, przez Legaca i Impreze aż po Tribece. Chodzi o zrobienie fajnej wystawy modeli w skali 1:1! Można to połączyć ze spotem i ewentualnym późniejszym wjazdem na tor (groszowa sprawa).

 

Są jacyś chętni!? Bardzo bardzo byłbym wdzięczny jak ktoś by przybył!

 

Podaj godzinę początku imrezy.

 

O ktoś mnie zauważył! :) Impreza pewnie rozpocznie się okolo 10 rano, ale jakby ktoś przybył później to i tak byloby baaardzo miło! :)

 

Aaa i miała zmiana planów - nie 26, tylko 27! Jest to niedziela!

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirkdiggler, mati92 i razzar - trzymam Was panowie za słowo! :)

 

Przypomnę - obok zaraz jest tor! Ostatnio jak robilismy test nowego Leona (Seata, nie kolegi z forum :P) i chcieliśmy wjechać porobić zdjęcia to dozorca mówił, że koszt wjazdu i upalania na torze to... 10 zł :)

 

Więc jeżeli tylko tor nie będzie wynajęty i nie będzie żadnych zawodów to możemy przy okazji podjechać i porobić jakieś zdjęcia w ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirkdiggler, mati92 i razzar - trzymam Was panowie za słowo! :)

 

Przypomnę - obok zaraz jest tor! Ostatnio jak robilismy test nowego Leona (Seata, nie kolegi z forum :P) i chcieliśmy wjechać porobić zdjęcia to dozorca mówił, że koszt wjazdu i upalania na torze to... 10 zł :)

 

Więc jeżeli tylko tor nie będzie wynajęty i nie będzie żadnych zawodów to możemy przy okazji podjechać i porobić jakieś zdjęcia w ruchu :)

 

Ja z moim autem na razie odpadam z jakiegokolwiek upalania ;). Ale mogę przyjechać :D.

Edytowane przez mati92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirkdiggler, mati92 i razzar - trzymam Was panowie za słowo! :)

 

Przypomnę - obok zaraz jest tor! Ostatnio jak robilismy test nowego Leona (Seata, nie kolegi z forum :P) i chcieliśmy wjechać porobić zdjęcia to dozorca mówił, że koszt wjazdu i upalania na torze to... 10 zł :)

 

Więc jeżeli tylko tor nie będzie wynajęty i nie będzie żadnych zawodów to możemy przy okazji podjechać i porobić jakieś zdjęcia w ruchu :)

 

NA przedstawiciela handlowego lub jako sprzedawca IT,,,, szukam i składam oferty ale na razie cichosza....

 

Gdzie można wstawic dla wszytskich taki film ..... jakmyslicie jaka MOc?

 

http://www.youtube.com/watch?v=JHChEb67yb4

 

mi sie podoba tez tak bede robił , w kazdym razie musze///...

Edytowane przez razzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto czeka na ESL i remap w Poznaniu :) Na przyszły tydzień temat powinien być ukończony.

 

Pompka Walbro już siedzi w aucie z nowym ssakiem itp.

Miałem w tym tygodniu szybką akcję kombinowania downpipe z szerokim kołnierzem bo wg Poznaniaków obecny katalizator trzyma auto. Akurat byłem w gliwicach i udało mi się dostać DP H&S. Szybka akcja. Dobre strony jeżdżonej pracy :)

 

Spodziewam się że się pojawi 3.. z przodu ale to się okaże.

 

Przy okazji dowiedziałem się że subaraków nie hamuje się na zwykłych hamowniach bo bzdury wychodzą, w dodatku totalnie niepowtarzalne z uwagi na ICek na masce i lipny dolot. Jeszcze gorzej jest Mazdami 3 MPS. Ciekawe.

 

Przy okazji przemapują mi chłopaki na 98okt paliwo.

 

Termin zabawy RC w Toruniu wydaje się być całkiem realny.

 

 

Poza Toruńskim wydarzeniem warto by było jeszcze raz przed rozpoczęciem zimy się spotkać w zacnym gronie w Bydgoszczy. Po 20-tym października dla mnie terminy weekendowe są OK.

Zapraszamy Grudziądz, Toruń, Inowrocław, Strzelno i generalnie KUJ-Pom włączając Kruszyn :)

 

Planujemy najwięsze Subarowe spotkanie w roku. Wstępnie proponuję 26 lub 27.10.2013. Fajnie by było za dnia jasnego żeby fajne foto pamiątkowe zrobić.

 

 

 

Teraz przeczytałem co napisałem i chyba najfajniej by było spotkać się 27.10 w Toruniu na nomen omen imprezie RC. Połączymy przyjemne z pożytecznym i ZNÓW pokażemy Toruniowi, kto tu rozdaje karty w regionie :)

 

No i Jachu będzie miał fajne fotki pod artykuł.

Edytowane przez dirkdiggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Filip, będzie grubo!! Widzisz jakiego downpipa Ci wcisnąłem;-) co do spora to ja zawsze chętnie, tylko ta niedziela niestety średnio mi pasuje... Jezdze z corka na basen akurat w tych godzinach. No ale to jeszcze sie dogramy. Tymczasem pozdrowienia z Rosji! Czeka mnie tu baaardzo ciezki tydzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Filip, będzie grubo!! Widzisz jakiego downpipa Ci wcisnąłem;-) co do spora to ja zawsze chętnie, tylko ta niedziela niestety średnio mi pasuje... Jezdze z corka na basen akurat w tych godzinach. No ale to jeszcze sie dogramy. Tymczasem pozdrowienia z Rosji! Czeka mnie tu baaardzo ciezki tydzień ;-)

 

W Toruniu też mamy baseny, jeden nawet nowy i całkiem fajny :)

Jako zachęte dodam też fakt, że każdy chętny będzie mógł wystartować w mini-zawodach RC :) Chcemy je dla Was zorganizować! Zbudujemy mini tor i obok profesjonalistów bedziecie mogli się sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.

Po podniesieniu cisnienia doladowania do 1,3 bara turbina powiedziala do widzenia.

W sobote wlatuje turbo ihi vf39 od sti 07.

Zobaczymy co wyjdzie.

Maly temat modow staje sie coraz wiekszy.

Mam nadzieje ze na tym sie skonczy.

Cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź duży ICek na przód wsadź i kolektory GT spec,wydajniejsze wtryski i na lajcie zrobisz 320-350 KM i fura będzie rakieta przy tej wadze :-) to był mój plan na to auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...