Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Jacku, Jacku takie pytanie na naszym forum :rolleyes: No nikt chyba Ci tu EVO nie poleci, chociaż ładną "szósteczka" w TME też bym nie pogardził :D

Osobiście, oczywiście brałbym Type-R :D RA wygląda praktycznie jak zwykły GT, oczywiście poza parametrami, ale np. tylko wersja RA STI z 95 miała

DCCD, z tego co wyczytałem, więc już prawie 20 letni samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych fotkach ktore wrzucil Filip na fejsa, stwierdzan ze tylko Type R i tylko bialy :-) jednak lancer nie ma tego czegos :-) tylko jest maly problem. Od momentu kiedy kupilen tego niebieskiego, nie pojawil sie zaden(!) ciekawy egzemplarz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych fotkach ktore wrzucil Filip na fejsa, stwierdzan ze tylko Type R i tylko bialy :-) jednak lancer nie ma tego czegos :-) tylko jest maly problem. Od momentu kiedy kupilen tego niebieskiego, nie pojawil sie zaden(!) ciekawy egzemplarz :(

 

Dokładnie! Fiu fiu, to by były 3 białe "R" w regionie :D

 

hehe :D

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65707-k-subaru-impreza-type-r-veriv-vi/#entry1895944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - teraz mnie słuchajcie!

 

26.10.2013 w Toruniu, na MotoArenie (zaraz obok toru) odbędzie się kończący sezon 7 Jesienny Rajd Subaru modeli ZDALNIE STEROWANYCH. W związku z tym bardzo bym prosił w imieniu Michała Jasińskiego oraz całego Subaru Poland RC Team o przybycie w tym dniu na tor swoimi Subarakami. Każdy model jest mile widziany od Justy, przez Legaca i Impreze aż po Tribece. Chodzi o zrobienie fajnej wystawy modeli w skali 1:1! Można to połączyć ze spotem i ewentualnym późniejszym wjazdem na tor (groszowa sprawa).

 

Są jacyś chętni!? Bardzo bardzo byłbym wdzięczny jak ktoś by przybył!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,co Wy macie z tymi fotami...? bo sobie jeszcze pomyślę...

hehe" napisal Hofffa

 

...no to ja wlasnie odebralem auto z lakiernika, moge pokazac nie wiem gdzie tu mozna wklejic foty.Juttro zrobie zdjecia mam dobrego specjaliste jak by co moge dac namiary ... auto bylo lekko po wciskane .dziurki, przetarcia, ale juz jest cacy...jak znajde robote zminiam felgi....pozdrawiam jak dojde do kasy to mozemy sie gdzies w kujawskim ugadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam bardzo :)

Chlopiec czy dziewczynka?

Dziewczynka, 3540g. Cała, zdrowa no i piękna :D

Teraz Ci się zacznie...

Hehe, narazie jest bardzo grzeczna. Wczoraj pierwsza noc i wstawałem tylko raz zmienić olej i zapodać butlę.

A już niedługo zamiast bajek będę jej czytał książkę serwisową od Subki :P

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynka, 3540g. Cała, zdrowa no i piękna :D

 

Hehe, narazie jest bardzo grzeczna. Wczoraj pierwsza noc i wstawałem tylko raz zmienić olej i zapodać butlę.

A już niedługo zamiast bajek będę jej czytał książkę serwisową od Subki :P

Pozdrówki!

 

Gratulacje Szczęśliwcu! :)

Czytaj serwis, magazyny, pokazuj i zabieraj na imprezy motoryzacyjne :)

Osobiście jestem efektem takich eksperymentów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki na danich kupuje felgi z oponami doradźcie mi co zakupic.... Felgi wybrane Japan racin JR-1 18 8" to moje minimum. Opony msyalem o 225/40/18 to samo co orginał albo Toyo Tr-1 albo Federal 595 RS-R semislick :) :) :)... co myślicie

 

ps. nie moge patrzyc na orginał (rzygam rzygam) wyglada jak tramwaj z tym Et kosmos

Edytowane przez razzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś te Toyo i byłem naprawdę zadowolony, więc podobnie jak Megas - polecam! Jest jeszcze fajna oponka z Federala FZ-201 ale to podobnie jak 595 taki semislick i patrząc na bieżnik, przy większym deszczu może być ciekawie. Ale podobno na suchym, lepsza od Toyo 888 i 595 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...