Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Moja teraz leży na mnie obrażona haha.

HAHA u mnie to samo ! :biglol:

Ja też dzięki za spocik Panowie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grona, bo jak mówiliśmy, wiele ludzi "ma", ale niewielu chce się spotykać i gadać.

Na pierwszym łuku albo daliście mi fory, albo nie jest tak źle ;)

Megas trzymam za słowo i nie mogę się doczekać. Może wcale to nie ten kontenerowiec zatonął :P

Tak na szybko 1 strzał:

v6ao.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Pozdro !

 

Razem, tylko Młodego nie widać :(

 

ox7x.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMPSON, dzięki za świetne foty! Do grona przyjąłeś się sam kupując taką piękna Imprezkę, więc nas o zdanie pytać nie musisz ;) chyba reszta starego składu się ze mna zgodzi :)

MATI, co do wydechu, jest wręcz idealny więc nic nie kombinuj i unikaj policji jak ognia ;) hehe

MEGAS, z grilla już się nie wymigasz! Słowo padło na forum i jest święte, więc czekamy tylko na Twoją furkę :)

DIRK DIGGLER, kurde musimy się kiedyś sprawdzić na starcie, której Snieżynce uciekł mniej koni przez te lata, chociaż śmierdzące sprzęgło chyba nie lubi takich zabaw... :)

Ale pomysł na wynajęcie toru kartingowego w Bydzi jeśli jest to możliwe, jest rewelacyjny i ja piszę się na 1000% :)

 

No to tyle podsumowania na sobotni wieczór przy piwku :)

 

Pozdro chłopaki i do zobaczenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, wydech jest głośny jak ja pierdziele :D

Simpson, dawaj jeszcze jakieś fotki :P Bardzo fajnie wyszły :-) !

 

Grill będzie na bank :-) dostałem wczoraj mailem skan wszystkich dokumentów i wg listu przewozowego planowany czas przybycia do Bremer to 14.08, więc może fura będzie szybciej :-)

 

Na kartodrom wpadłbym DS'em, tylko musiałbym ogarnać jakieś felgi i opony do zajechania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ale spot! Rekord województwa zdecydowanie padł! A to Polo to czyje?

 

Dobrze rozumiem, że chcecie wynająć tor w Bydgoszczy, żeby poupalać? Nie lepiej przyjechać na MotoPark do Torunia i za "dwie dyszki" jeździć cały dzień? ;) Tor jest na wylotówce na Bydgoszcz, więc rzut beretem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mojego auta nie widać na żadnym zdjęciu?

Bo nie umyłeś hehe :P

Następnym razem pojedziemy w lepszą miejscóweczkę i postaram się popstrykać tak, żeby każdy był zadowolony.

Mam nadzieję, że do tego czasu będę miał już szerszy obiektyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Tak na szybko powiem, że na forum SRTB pojawił się pomysł wynajmowania toru kartingowego w Bydzi,

dokładniej poczytać można w tym wątku:

 

http://www.srtb.pl/forum/viewtopic.php?t=3914

 

ja się chyba zapiszę (znaczy wstępnie wpłacę kaucję 100zł) i wtedy co jakiś czas bez problemu można z

tą ekipą polatać przez parę godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Tak na szybko powiem, że na forum SRTB pojawił się pomysł wynajmowania toru kartingowego w Bydzi,

dokładniej poczytać można w tym wątku:

 

http://www.srtb.pl/f...opic.php?t=3914

 

ja się chyba zapiszę (znaczy wstępnie wpłacę kaucję 100zł) i wtedy co jakiś czas bez problemu można z

tą ekipą polatać przez parę godzin.

 

Ja znowu mam awarie, więc odpadam :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Tak na szybko powiem, że na forum SRTB pojawił się pomysł wynajmowania toru kartingowego w Bydzi,

dokładniej poczytać można w tym wątku:

 

http://www.srtb.pl/f...opic.php?t=3914

 

ja się chyba zapiszę (znaczy wstępnie wpłacę kaucję 100zł) i wtedy co jakiś czas bez problemu można z

tą ekipą polatać przez parę godzin.

 

Ja znowu mam awarie, więc odpadam :(.

 

eee coś czuję, że nie dojdzie do tego pomysłu... trzeba uzbierać 2000zł kaucji a jak na razie idzie mega ślamazarnie.... jest chyba raptem 7 osób i więcej chętnych brak... :(

 

Hej,

 

może jednak ktoś z Was się skusi na te pojezdżawki na torze w Bydzi... Filip widziałem, że wyraziłeś wstępnie chęć, Mati, Megas, Simpson, też mogli by dołączyć. Kaucja 100 zł to nie majątek a pewnie na koniec sezonu i tak dostaniemy ją z powrotem :) Poźniej jest tylko opłata 50 zł za wynajęcie toru na godzinę, czyli przy powiedzmy 10 osobach i 4 godzinach latania mamy raptem 20zl na osobe... czyli żadne pieniądze. A zawsze mamy pierwszeństwo aby wjechać i poćwiczyć własne umiejętnosci ;)

 

Myślcie, myślcie bo pomysł jest dobry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

z chęcią bym pojechał, ale szkoda mi DS'a, bo to mój dupowóz, więc wole go oszczędzić :D ale na tor nadawał by się świetnie, bo jest mega zwinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał hofffa, jest akcja wynajęcia Kartodromu. My się już dorzuciliśmy po 100zł (kaucja). Potrzeba jeszcze 6 osób by uzbierać 2000zł. Pomysł fajny.

 

Więcej na forum srtb, pewnie trzeba się zarejestrować żeby podejrzeć.

W skrócie wygląda to tak (skopiowane z forum srtb):

 

 

SRTB Track Day

 

 

Byliśmy z Włodkiem w siedzibie PZM, temat wynajmu toru jest aktualny i generalnie prezes jest chętny do współpracy bo chce rozpromować tor i mieć z tego profity na utrzymanie obiektu. Postawił jednak warunek, że należy wpłacić kaucję 1-2k zł na ewentualne pokrycie kosztów uszkodzeń. Kaucja naturalnie jest zwracana jeśli nic się nie stanie. Godzina wynajmu toru to dla nas 50zł/h. Pierwsze zawody są gratis. Terminy należy zgłaszać minimum 2 tygodnie wcześniej i mogą to być nawet weekendy np. niedziela po 13, wszystko zależy od obłożenia i pierwszeństwa kartów, giełdy etc. Warunki na torze ustalamy sami czyli mozemy jechać bez żadnego pachołka, na czas, w lewo, prawo itd. warunkiem jest, że nie niszczymy toru. W innym przypadku patrz punkt kaucja.

 

Pytanie, które może sobie pare osób zadać: Co ma z tego Włodek i dlaczego się tym interesuje?

Interesuje się tym dlatego, że chciałby rozpromować swoją imprezę STS Tuning Show, na której są tylko auta spoza Bydgoszczy. Ma pomysł, żeby nakręcić filmik promocyjny (jego ekipa) i wyświetlać to na targach. Jeśli mamy ochote to możemy np ustawić 4-5 aut za linką, żeby małolaty nie śliniły szyb i obok na telewizorze leci filmik jak latamy po torze. Promocja Toru Kartingowego i (może, nie wiem czy jest to potrzebne) ekipy SRTB.

 

Samą organizacją, przebiegiem i ewentualnymi konsekwencjami zajmujemy się my sami i nikt się nie wtrąca. Pomysł padł by robić to regularnie z góry ustalonym terminem (np. wtorek od 17) raz na dwa tygodnie. Wtedy cena też byłaby niższa.

 

Więc ja widzę to tak:

1. Składamy się na kaucję 2k niezależnie czy jedziemy raz na rok czy na wszystkie imprezki

2. Jeśli ktos przybombie to kaucja idzie na pokrycie tej szkody. Cykl imprez zostaje zawieszony i zbieramy na kolejną kaucję.

3. Zamiatamy tor jak ktoś wypadnie. Nie dajemy powodów do narzekań właścicielowi toru.

4. Dajemy się raz nakręcić ekipie Włodka na zasłoniętych blachach (jakieś nakładki czy coś, żeby nie obrabiać na kompie)

5. Upalamy 5-6h w terminie z góry ustalonym, dzielimy koszt wynajmu czyli ok. 300zł na liczbę uczestników

6. Jeśli przejedziemy sezon bez szkód, to te 2k z kaucji przeznaczamy na nagrody, kebaby, ewentualnie kupon na lawete erdiego

7. Każdy podpisuje zaświadczenie PZMotu, że zna ryzyko jazdy po torze i robi to na własną odpowiedzialność.

 

Zanim cokolwiek zaczniemy działać trzeba zebrać 2k na kaucję. Proponuje po 100zł.

 

Ustalamy, że nie ma wjeżdzania na krzywy ryj - tylko po wcześniejszym uiszczeniu składki.

 

Wpłaty na:

48 1240 1183 1111 0010 0773 4631

Bank PEKAO SA

 

W przelewie: TRACK DAY i nick z forum.

 

Jak zbierze się całość możemy dopiero gadać o terminie. Im szybciej tym lepiej. Po zaksięgowaniu bede aktualizował listę.

 

1. weed - 100zł

2. orzech - 100zł

3. gorliś - 100zł

4. five - 100zł

5. piotruś - 100zł

6. uboat - 100zł

7. hofffa - 100zł

8. saron - 100zł

9. stelmi - 100zł

10. jarek - 100zł

11. kubas - 100zł

12. ravestation - 100zł

13. mav - 100zł

14. dirkdiggler - 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, ale Sejem nie będę się wygłupiał... jeszcze wydachuje i co wtedy :D Ale przyjechać, pokibicować, porobić zdjęcia to bardzo chętnie!

 

Może by zrobić osobny temat? Żeby inni, którzy tu nie zaglądają mogli zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...