Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

To co Panowie. Dziś 20-21 KFC (to przy Makro dla pewności). Wprawdzie z Czech będę wracał ok 14 ale mam nadzieję zdążę. Ech nie ma to jak polecieć sobie 500km po Polsce przyjechać do chaty , przesiąść się I pobujać się Subarakiem.

 

Ja na pewno wpadnę. Z tym, że bliżej 20 czy 21? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możemy podskoczyć tam :-) Też chciałem aparat wziąć, może wezmę zestaw cały, razem z lampami i jakąś sesję się zrobi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możemy podskoczyć tam :-) Też chciałem aparat wziąć, może wezmę zestaw cały, razem z lampami i jakąś sesję się zrobi :-)

No i szafa gra :D

Ino pogoda do dupska. Jak możesz to weź statyw, bo ja będę jechał prosto z roboty, a nie mam go przy sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja też postaram się sprężyć i być szybciej ;) To jakby co na parkingu na City ? Czy chodzi o ten parking za City, wielopoziomowy?

 

A ja nie wiem gdzie to:D. Może zrobimy zbiórkę gdzieś żebym dojechał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten wielopoziomowy za Pałacem Młodzieży, na samej górze. Tam szału nie ma, więc jeżeli ma ktoś jakiś ciekawy pomysł na otoczenie do robienia zdjęć naszym maszynom to dawajcie. Najlepiej jakieś industrialne, może ktoś zna jakieś tajemne wjazdy np do Pesy czy coś podobnego... O 20:30 akurat powinien być zachód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to może dziś zjemy tylko kurczaka i pogadamy a na fotki dogadamy się na jakiś inny termin? Miejscówek mam pełno, ale niedaleko Barcina, np koło cementowni.

 

 

btw ale fajny nr posta :D 555

Edytowane przez MegasWRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie,

 

Dzięki za jak zwykle super spota! SIMPSON miło było poznać i jak dasz radę to koniecznie wrzuć jakieś foty, bo tyle nas jeszcze nie było i inni nie uwierzą ;)

Do następnego, mam nadzieję jak naszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież dzięki! Moja teraz leży na mnie obrażona :D haha. Jak moj Subarak przypłynie i będzie u mnie na placu, to zapraszam do siebie na grilla :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...