Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jachu a skąd masz info że ten "anonimowy" właściciel WRX z Torunia będzie?

Bo wydaje mi się że to może chodzić o mnie ; p a nie przypominam sobie żebym się deklarował bo nie ukrywam, że ciężko u mnie z czasem, chociaż bardzo bym chciał.

Chyba że mówisz o tym drugim ziomku, bo ostatnio z tego co wiem to w Toruń się wzbogacił o kolejne 2 wrxy. Czarny hawk i niebieski blob.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie chodzi o tego drugiego kolegę, bo wiem że się ktoś od Subaru kontaktował ze sztabem :)

 

Ps. Kolega Łukasz jest właścicielem Subaru, którym chce się pochwalić na MotoOrkiestrze :)

 

Kolejne auta dołączają do nas! Będzie można przejechać się m.in. Renault Megane F1 Sport, Nissanem 370Z, Audi A8 4.2 Quattro i kilkoma innymi!

 

Oczywiście nie jest obowiązkiem udostępnianie swojego auta! Sama obecność też jest dla nas bardzo miła! Będą też klasyki np. Ford Capri! :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niestety mam inne zdanie niż kolega, wiem ze na oryginalnym jest ok , ale testowałem 3 rożne modele i zostałem na forge jest super nie ma żadnej straty w mocy i w doladowaniu. Orgilana mufa dobrze uszczelnia super dzwiek, no i nie wraca cieple powietrze do turbiny ,a swieze zimne . Uważam to za duzy plus , efekt turbo dla mnie bez bova uwazam za stracony. Niestety jest duzo podróbek i szmelcu na rynku sam 2 szt odsylalem nie dawaly rady, gwizdzaly tracac doladowanie nic specjalnego, wieksza dziura. Polecam tylko Forga do subaru duzo dobrych opini, brak podróbek , i super wykonanie rozsadna cena.....i super dziwiek POLECAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no to zakładaj... ;) szpan jest ale jak mam być szczery to szybko się nudzi.... ja już bym spokojnie założył z powrotem oryginalny DV jakbym go jeszcze miał... ;(

 

no ja mogę polecić jak już bydgoskie ProPerfekt

Edytowane przez hofffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a znasz kogoś kto jeździ subaru i nie jest chodz troche szpanerem? hm ja nie znam, auto jak najbardziej szpanerskie, można jezdzic pasatem, można jezdzic subaru. Jezeli chodzi o bov kazdy ma swoje zdanie, ja niewidzie roznicy z i bez, przy dobrym BOV i dobrze uszczelnionym. Nie wiem jak dlugo pociagnie bo wiem ze one duzo nie daja rady , ale podoba mi sie to i z każdym co jade mowi wielko WOW :) bydzo moze i wroce do orginal ale narazie bawie sie tym . Nie ma zadnych info ze to szkodzi silnikowi, czytalem duzo jednni pisza tak a drudzy srak. Na stronie Forge jest bardzo duzo dobrych info dla silnika. A poza tym uważam ze taki stary 8 letni orginal bov jest tez juz wymęczony i nie splnia 100 % pelnej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hks testowalem III i Iv masakra nie trzymał ciśnienia i gwizdał cały czas podczas wciskania gazu nawet lekko. Podróby Chinole pełno tego nie do odróżnienia od orginalu, wizualnie tak dobrze podrabiają.

No i ważne kupuj tylko NOWY ! z gwarancja!!!! Mam dobry namiar na Forge w dobrej cenie

Edytowane przez razzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe robi się Panie, robi..... a końca nie widać :( nie no mam nadzieję, że początek przyszłego tygodnia będzie ready, to dam znać jak to wyszło.

A tak przy okazji, może ktoś się skusi i przejdzie na ciemną stronę mocy ho ho ho :evil2:

 

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-evolution-6-tme-C31794471.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe robi się Panie, robi..... a końca nie widać :( nie no mam nadzieję, że początek przyszłego tygodnia będzie ready, to dam znać jak to wyszło.

A tak przy okazji, może ktoś się skusi i przejdzie na ciemną stronę mocy ho ho ho :evil2:

 

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-evolution-6-tme-C31794471.html

 

 

Wart swojej ceny!

 

Ciekawe czy tez bedziesz dostawal takie durne maila jak ja.

 

Cytuje ostatni:

 

'Co???? WTF z ta cena???? Ogarnij sie chlopie!!!!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe robi się Panie, robi..... a końca nie widać :( nie no mam nadzieję, że początek przyszłego tygodnia będzie ready, to dam znać jak to wyszło.

A tak przy okazji, może ktoś się skusi i przejdzie na ciemną stronę mocy ho ho ho :evil2:

 

http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-evolution-6-tme-C31794471.html

 

 

Wart swojej ceny!

 

Ciekawe czy tez bedziesz dostawal takie durne maila jak ja.

 

Cytuje ostatni:

 

'Co???? WTF z ta cena???? Ogarnij sie chlopie!!!!'

 

Ogłoszenie wisi od wczoraj i na razie odpukać żadnych takich durnych komentarzy...:) Jacku a Twoja R'ka już płynie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...