Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechalem na spot ale nie dojechalem. Tym razem to nie Subarak splatal niespodzianke, a moj mlody. Rozkwasil nos i musialem w trybie pilnym jechac do szpitala. Sprawa okazala sie dosc powazna bo mial operacje szycia nosa pod narkoza.

Juz sie wybudzil i jest wszystko OK.

 

Ps. A dowozac rzeczy zony do szpitala uslyszalem Hofffe po drodze na wylocie z Bydg.

Nie zobaczylem ale na 100% to byl typer i zamigalem do Simpsona na Wyszynskiego..

Ech zycie. Nastepnym razem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczylem ale na 100% to byl typer i zamigalem do Simpsona na Wyszynskiego..

Spoko Digi. Przecież różnie bywa.

Wybacz, ale nie wiem dlaczego nie daje się podpuścić mrugającemu Mondeo na kresce :P

W każdym razie dziękuję za rozpoznanie i długie światła.

 

Dopiero, kiedy mi pokiwałeś, ogarnąłem, że to Ty (prowadziłeś przecież nas do Jacka i ledwo wtedy nadążałem :-)

Jeszcze raz dzięki za sympatyczną rozmowę Filipowi, za odkrycie boxera w alfie 1.4 oraz za:

odpadające listwy ledowe reno megan

próby palenia gum Krajsrlera Wojadżera w automacie (Filip poświadczy ;) )

za wszechobecnie latające na ręcznym Astra Dwa Czarna Maska Przesuwajta się słupy bo jadę

 

Może następnym razem gdzie indziej?

 

A może właśnie tam...

 

Dla mnie marka, którą mamy w sercu to jednak co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMPSON, dzięki za spota! Było kameralnie ale fajnie ;)

Filip mam nadzieję ,że z młodym już wszystko ok i szybko wróci do formy!

Ja zapomniałem, że muszę jeszcze zatankować i wracają z Shella na Kapach, jeszcze młoda laska wlazła mi prawie pod koła... Na szczęście Subaru dało radę i mój semi slick nie puścił na hamowaniu... :) hehe

A pod Tesco oj działo się wczoraj, działo... ;)

SIMPOSN, 3.33, czyżby 2-3 karmienie... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechalem na spot ale nie dojechalem. Tym razem to nie Subarak splatal niespodzianke, a moj mlody. Rozkwasil nos i musialem w trybie pilnym jechac do szpitala. Sprawa okazala sie dosc powazna bo mial operacje szycia nosa pod narkoza.

Juz sie wybudzil i jest wszystko OK.

 

Ps. A dowozac rzeczy zony do szpitala uslyszalem Hofffe po drodze na wylocie z Bydg.

Nie zobaczylem ale na 100% to byl typer i zamigalem do Simpsona na Wyszynskiego..

Ech zycie. Nastepnym razem.

 

 

Oja pierdziu. Ty masz dwoch chlopakow prawda? Bili sie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony filmik :)

 

A tu jeszcze jeden z TypeR-em w roli głównej

 

 

Jacek, mówię Ci że TypeR po remapie baardzo fajnie jeździ. Różnica jest diametralna.

Nawet moja żona stwierdziła że to zupełnie inne auto, nie takie nieokrzesane. Myślę że nowa pompa paliwa sporo poprawiła mimo wszystko, no i wywalenie tego japońskiego kompa który nie wiadomo co robił.

 

 

Apropos. Wiele wskazuje, że sąsiad z Brzozy, którego pozdrawiam z tego miejsca, wkrótce dołączy do Subarowego bractwa.

Może niedługo nasz Zespół się powiększy o zdrowego Forestera 2,5 XT MY06.

Trzymam kciuki by wypalił temat.

Edytowane przez dirkdiggler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, no jestem strasznie ciekaw, ale ostatnio nie mam mega czasu na jakiegokolwiek spota, wszystkie weekendy do grudnia juz mam zajete i zaplanowane :/

 

Fajnie jakby dołączył kolejny forumowicz z kuj-pom :-) im więcej tym lepiej!

 

Ja się czaje na jakiegoś Type R'a z wiadomego źródła, ale jak na razie bez szczęścia, chyba z 4 auta przegrałem o jakieś mega śmieszne kwoty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, z żalem i w wielkim bólu informuję, że niebawem moją ślicznotkę oddaje pod młotek .

Temat będę ogarniać na początku grudnia, gdyż wybywam z kraju na kilka tygodni.

 

Jeśli macie kogoś zainteresowanego podrasowanym GT-kiem dajcie znać, bo chciałabym aby poszedł w dobre ręce.

Cena wywoławcza 22tys.

 

To takie pierwsze info. Niebawem opiszę szerzej temat dot. auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Kolega Filip już mnie zdradził :-)

W okolicach Bydgoszczy pojawił się "nowy" warzywniak - MY06 Forester 2.5 XT :-D

Od ponad pół roku chodził za mną pomysł na przesiadkę z Accorda.

Córeczka się urodziła, doszly nowe pomysły, a ja jako młody Tata rozglądałem się za Vanem. Później przyszedł pomysł na Outbacka. Żona jednak nie chciała napompowanego kombi, a Forek odpowiadał jej gabarywowo. Pojawiło się ogłoszenie. Koledzy Cezary oraz Marcin G :-D sprawdzili auto i nie zostało mi nic więcej jak je kupić.

I mogę powiedzieć tylko jedno. Zaje..... udany zakup. Jest kilka tematow do ogarnięcia ale to normalne. Nie widzę się w Scenicu czy Piccaso jako tatuś.

Są piękniejsze samochody, ale warzywniak ma coś w sobie.

Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pomoc w wyborze odpowiedniego auta.

Pozdrawiam

Mateusz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to serdecznie witamy nowego forumowicza w elitarnym gronie SUBARU ;) jak tylko będzie najbliższy spot, to serdecznie zapraszamy w celu poznania:) Jacku, cieszę się, że masz już dawcę na Subaru, bo w pewnym momencie myślałem, że będziesz się pakował w EVO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego forumowicza z regionu :-) fajnie ze jest nas coraz wiecej !

 

Filip, myslalem nad tym, ale nie chce mi sie pakowac w auto, ktorego praktycznie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto leci w niedziele do Torunia na Rallycross?

Ja bede ok 13.30

 

Kurcze, szkoda że szybciej nie napisałeś... mijałem Cię jak jechałeś w stronę toru, ale niestety musiałem już uciekać do domu.

 

Pozdrowienia również dla Subary, za szybki spocik i kolegi od toruńskiego WRX (STi?), który był na MotoArenie, a dziś jego autko stało przy torze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...