Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, mi też bardziej pasuje następny weekend :) chyba, że do tego czasu sprzedaż fure, to nie będzie co oglądać ;) jeśli nie to mi pasuje najbardzej piątek, bo sobota i niedziela mam imprezy rodzinne :/ bleee

 

hehe! będzie buzi! buzi! z ciotuchnami :D :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebym sprzedał. Jak na razie mam telefony tylko od pytaczy apaczy :-) cena ich odstrasza. Zresztą, jestem coraz bardziej dalszy od sprzedaży tego auta. Od wczoraj spędzam przy nim wolny czas po pracy. Dziś zabrałem się za polerkę :evil2:

 

fi6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się zrobić tak, żeby rudej nie było widać ? To może Kąąbi przyjadę.

Gościu jest tak oblatany, że spokojnie ogarnie. Mi też będzie musiał zretuszować podrapany zderzak :P

Chciałbym, żeby nakręcił nam krótki filmik, coś w stylu tych amerykanckich na jutubje, bo ma chłopak ciekawe pomysły, nawet moje wesele i podróż poślubną ogarnął :)

Jak się spotkamy i nie zapomnę, to pokażę Wam jaki dostałem na trzydziestkę kubek od teściowej ze zdjęciem Subaraka, a od Żonki laurkę, oczywiście też z bolidem :yahoo:

A z tej skromności jeszcze dodam, że sprzedałem dziś Gackowi lawetkę pod EVO :twisted: Niech ma chłopak ;)

Edytowane przez Simpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie wpadac w piatek :-) na fotki tez bym podskoczyl ale popatrzec, bo auta nie mam :( a co do EVO, bede w tym miesiacu jeszcze sciagac EVO V albo VI z Japonii. Jak ktos jest zainteresowany, zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chlopaki , ja jest z GRudziadza, jakby sie cos dzialo w regionie kujaw dajcie znac. Na razie oddaje auto do lakiernika na poprawki i mozemy sie gdzies zgadac za 3 tyg wsepnie...pozdr

 

fiu fiu - Solberg no 17!

a dlaczego do lakiernika? :) panny tak mocno porysowały Tobie maskę czy jak...? ;):P;)

 

Może być piątek, a gdybyście chcieli fajne foty naszych lalek, to na niedziele jestem umówiony z ziomkiem, który ma mega sprzęcior i jest okazja, żeby go wykorzystać :D

 

co Wy macie z tymi fotami...? ;) bo sobie jeszcze pomyślę... :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja weekend też mam zawalony, więc sesja foto i ewentualny spot w Krąpiewie odpada... :(

 

witam chlopaki , ja jest z GRudziadza, jakby sie cos dzialo w regionie kujaw dajcie znac. Na razie oddaje auto do lakiernika na poprawki i mozemy sie gdzies zgadac za 3 tyg wsepnie...pozdr

 

aaa czyli to Ty kupiłeś od użytkowika goory ta imprezkę ;) very nice :)

 

witam chlopaki , ja jest z GRudziadza, jakby sie cos dzialo w regionie kujaw dajcie znac. Na razie oddaje auto do lakiernika na poprawki i mozemy sie gdzies zgadac za 3 tyg wsepnie...pozdr

 

aaa czyli to Ty kupiłeś od użytkowika goory ta imprezkę ;) very nice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikomu weekend nie pasuje to proponuję na zakończenie wakacji tradycyjnego kurczaka w KFC :) koło Makro w piątek o 19.00.

Przyjeżdżajcie kto może. Potem zrobimy rundę honorową po Bydgoszczy. Grupa nam rośnie w siłę. Hej.

 

Czyli nie lecimy do Barcina?? Mi to w sumie rybka, ważne aby odkurzyć furę i pogadać z ekipą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...