Skocz do zawartości

Mierzeja Wiślana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni błąkam się z rodziną po północy Polski, do soboty będę w okolicach Fromborka, a od soboty chcielibyśmy przenieść się na Mierzeję. Może ktoś z forumowiczów zna tam godne polecenia lokum dla 3 osób, ideałem byłaby kawiorowa infrastruktura w pasztetowej cenie :wink: , no a przynajmniej jakowyś aureus mediocritas pomiędzy. Pozdrawiam Urko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi byli niedawno w Mikoszewie, penjonat Barcelona . Tel: 0503 86 82 46.

 

Może to jeszcze nie mierzeja, ale ładna okolica i plaża w Mikoszewie, rzut kamieniem do Jantara, Stegny czy Kątów Rybackich (polecam, bo mniej ludzi, super rybka i fajna plaża).

 

Cenowo: 4 osobowy pokój za 170 zł (cennik), 150-160 zł (negocjacje) :D

3 osoby - 140 zł lub mniej.

 

Byłem - czysto, schludnie, nowe (z zewnątrz jeszcze nie wykończone).

Blisko zieleń, stoliki do posiedzenia na zewnątrz, boisko do koszykówki.

 

Dojazd do 3miasta - max godzina (lub trochę więcej, jeśli będą korki). A jak będziesz w Gd- spocik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urko, mam namiar na pasztetowy nocleg u starszej pani w Kątach Rybackich.35zl/os/noc.

Dom z początku poprzedniego wieku; jedna łazienka na dole, jeden prysznic...starsza pani amerykanka, jak się zagada funduje śniadanie ;)

Wole takie nieco bardziej siermiężne lokalizacje, niż bezduszny sześciokąt za komuny wybudowany :)

 

058 345 14 64

 

501 069 927

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z panią jak najbardziej po polskimu, amerykanka, bo mieszkała w USA pare latek i widać po niej, że to nie taka typowa staruszka z polskiej wsi...

Chatka nie pachnie stęchlizną (albo ja jestem nieczuły), tynk sie nie wali na głowę, w kuchni jest piec; taki z płytą do gotowania, ogólnie całość klimatyczna, aczkolwiek nie kazdemu brak luksusów sie spodoba.

o wystroju niech świadczy taki obrazek:

IMG_7041%20%28Kopiowanie%29.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...