Skocz do zawartości

I love this game :)


kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

tez juz powoli dochodzę do takiego wniosku. SZOK !!! teoretycznie mają jeszcze szanse przy jakims szalonym zrywie po allstar ale realnie patrzac nie ma ku temu przesłanek. Howard jest cieniem zawodnika ze szczytu kariery. Dziwne bo jest jeszcze bardzo młody. Koby robi co moze ale sam nie wygra,a widzac ze innym nie idzie tym bardzioej wybiera zagrywki 1 na 1 . Jedyny zawodnik ktory mnie zaskakuje na plus to MWP. Całkiem nieżle daje radę. Nie mam pojęcia co jest z Gasolem, zamiast rozwinąć skrzydła przy Howardzie jest cienki jak nigdy. itd itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 826
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście można zwalić wszystko na kontuzje zawodników z pierwszej 5., ale np. Chicago Bulls świetnie sobie dają radę bez Rose'a. Powtórzyłbym to, co napisałem wcześniej - zatrudnienie D'Antoniego było opłakaną w skutki pomyłką... Howard jest strasznie cieniutki, Nash to cień dawnego MVP, Artest nigdy nie będzie drugim Dennisem Rodmanem a Kobe ma swoje lata... Ogólnie muszę powiedzieć, że to ciekawy sezon, kilka drużyn oglada się na prawdę z przyjemnością: Thunder, Heat, Clippers, Bulls, Celtics, a w szczególności Knicks. Playoffs zapowiadają się interesująco.

 

Kto dziś ogląda derby Nowego Jorku? Jakieś typy?

Edytowane przez anakinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...