Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejny nowy, ale niekoniecznie forumowy...

 

Pozdrawiam i zarazem przepraszam (za klakson) Panią w grafitowym LegacyK/OBK dzis o 8.30 na skrzyżowaniu Ducha i Willowej. Znak szczególny - DWIE (o ile mnie wzrok nie mylił) małe, różowe świnki na lusterku. Forumowy czy e tam?

Mamuska moja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ten OBK też przed 19.00 powoli toczył sie  (odpowiednie określenie) przez naszą metropolię :D:P   - akurat w garniturowej koszuli paradowałem przy drodze :biglol::facepalm: i oglądałem długie węże :ph34r:  które pojawiły się kilka dni temu w naszej okolicy, niestety kierownika/kierowniczki nie widziałem, ale pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mamuska moja

Pozdrowienia dla Mamusi. Dla Ciebie także. Sąsiad.

 

 

garniturowej koszuli

Podmiejski, byznesowy sznyt :D 

 

 

oglądałem długie węże

 

 

Jakaś plaga tych węży

Opiliście się wody ze źródełka po zeszłotygodniowym zalaniu i macie jakieś omamy?? :) Jakie węże? Pewnie zwykłe Vipery, których w okolicach jest mnóstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Opiliście się wody ze źródełka po zeszłotygodniowym zalaniu i macie jakieś omamy??  Jakie węże? Pewnie zwykłe Vipery, których w okolicach jest mnóstwo. 

Właśnie, a propos - przejeżdżałem, widziałem, działa... :D Jakbyś wolniej jeździł, to byś zauważył jak się wiją. Kiedy spot ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waraxe,

 

w naszej wszem i wobec znanej miejscowości do wody ze zródełka dodaje się różne produkty, np. pigwy, maliny, dereń, śliwki, winogron ....Dopiero wtedy (w zależności od rodzaju wsadu i stężenia jeszcze innej "wody") wychodzi odpowieni produkt po którym możesz wiele zobaczyć :D , nie tylko węże....

 

Ale jeżeli faktycznie zejdziesz z prędkosci przelotowej na dozwolone 50km/h (uważaj bo fotki i efekt dopplera mozesz spotkać nie tylko na Nałęczowskiej :P ) to zobaczysz, że już od Jedliny węży ci u nas dostatek; w niektórych miejscach to możesz nawet gołą stopą na nie nadepnąć (lub wdepnąć) :biglol:

 

 

przy okazji, zna ktoś z forumowiczów dobre miejsce w Lbn gdzie można szybko i profesjonalnie skleić plastikowy zderzak/błotnik? Znajomy poszukuje pomocy, a nie chce jechać "w ciemno";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dopiero wtedy (w zależności od rodzaju wsadu i stężenia jeszcze innej "wody") wychodzi odpowieni produkt po którym możesz wiele zobaczyć

Ty mi lepiej powiedz kto z miejscowych bimber pędzi, bo jakoś jeszcze nie natrafiłem na dobre...źródełko :)

 

 

Ale jeżeli faktycznie zejdziesz z prędkosci przelotowej na dozwolone 50km/h

50 km/h? Tam jest 50 km/h? Z taką prędkością to ja wyjeżdżam z garażu. Tyłem, oczywiście :D

 

 

Kiedy spot ?

Dogadaj się z koleżanką z białego Lanosa i się spotujemy ;). Q też może wpaść, dawno się nie widzieliśmy. Tylko, błagam, nie garniturowa koszula. I nic o wężach :D

 

ps. Te Wasze węże to zwykłe żmije (viper). Owszem, rodzina wężowatych, ale wężem można nazwać kobrę, grzechotnika czy inną anakondę, ale nie jakieś metrowe żmije... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiero wtedy (w zależności od rodzaju wsadu i stężenia jeszcze innej "wody") wychodzi odpowieni produkt po którym możesz wiele zobaczyć

Ty mi lepiej powiedz kto z miejscowych bimber pędzi, bo jakoś jeszcze nie natrafiłem na dobre...źródełko :)

 

 

Ale jeżeli faktycznie zejdziesz z prędkosci przelotowej na dozwolone 50km/h

50 km/h? Tam jest 50 km/h? Z taką prędkością to ja wyjeżdżam z garażu. Tyłem, oczywiście :D

 

 

Kiedy spot ?

Dogadaj się z koleżanką z białego Lanosa i się spotujemy ;). Q też może wpaść, dawno się nie widzieliśmy. Tylko, błagam, nie garniturowa koszula. I nic o wężach :D

 

ps. Te Wasze węże to zwykłe żmije (viper). Owszem, rodzina wężowatych, ale wężem można nazwać kobrę, grzechotnika czy inną anakondę, ale nie jakieś metrowe żmije... 

 

 

Koleżanka z białego STI nie jest z Motycza, ale może zechce się do nas przytoczyć...  :rolleyes:   :D

Waraxe, masz nowe zadanie do rozszyfrowania - blondynka w Legacy z różową świnką, w Motyczu już kilka razy mijałem... Who is she ? B)  

Nie wiem o co chodzi z viperami, ale może to od tych upałów... :biglol:

 

naLeśnik, pozdrawiam, ładnie się tam łokciami rozpychałeś...  :D

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koleżanka z białego STI nie jest z Motycza, ale może zechce się do nas przytoczyć...

To ja też nie wiem o czym mówisz :P. Mylisz chyba koleżanki i samochody. Ja mówiłem o RS, a Ty o STI. A to jest różnica ;). Spot pod Źródełkiem dla ludzi z Motico. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koleżanka z białego STI nie jest z Motycza, ale może zechce się do nas przytoczyć...

To ja też nie wiem o czym mówisz :P. Mylisz chyba koleżanki i samochody. Ja mówiłem o RS, a Ty o STI. A to jest różnica ;). Spot pod Źródełkiem dla ludzi z Motico. 

 

 

 

A widzisz... To z tą koleżanką to Ty się dogadaj, bo my nadajemy na ździebko różnych falach...  :P Dawaj znać, kiedy się widzimy przy wodopoju... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To z tą koleżanką to Ty się dogadaj, bo my nadajemy na ździebko różnych falach

No to ja już nie ogarniam, ale też nie wnikam, a już na pewno nie na forum publicznym. Czyli co, będę miał dwa spoty, jeden z Tobą, drugi z koleżanką? Zaraz pewnie tu zajrzy i mi z głowy wybije takie pomysły/propozycje :D.

 

ps. Źródełko w czwartek, pora jeszcze mi nieznana. O ile tam dotrę, przecież po drodze mogą być węże :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

żebym Ci randki nie popsuł

Pliz, jakiej randki. Po prostu luźna propozycja żeby się spotkać. W końcu sąsiadka. No ale "nadajecie na źdzebko różnych falach"...

 

 

wody ze źródełka

Wody ze źródełka? Chyba czegos mocniejszego. Aj, sorry, zapomniałem, że Tata to przeczyta :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 Pliz, jakiej randki. Po prostu luźna propozycja żeby się spotkać.
 

Mi to bez różnicy, ale może będziesz się czuł speszony czy coś, nie wiem...  :rolleyes:

 

 

 

Wody ze źródełka? Chyba czegos mocniejszego. Aj, sorry, zapomniałem, że Tata to przeczyta  

No i już... szlaban na garażowanie GT  :facepalm:  Dzięki...  <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

przy okazji, zna ktoś z forumowiczów dobre miejsce w Lbn gdzie można szybko i profesjonalnie skleić plastikowy zderzak/błotnik? Znajomy poszukuje pomocy, a nie chce jechać "w ciemno";

 nikt nic nie wie???

 

 

 

 

 

 

 

Waraxe,

 

węże są i musisz się spieszyć by je zobaczyć - tak szybko znikają; to nie żadne Vipery ( przypis: " na Lubelszczyżnie wystepują żmije zygzakowate"; z ang: viper) długości do 30 cm; te są jak pytony, jak boa, jak ...Tomy Lee Jones :biglol:, mają po kilka metrów, zazwyczaj są gładkie i czarne. Może do czwartku zdażysz zobaczyć, chociaż wątpię..... 

Co do bimrbu, to znam tylko taki z filmu "Sami Swoi"; jak już w temacie, to polecam "Ogniem i Mieczem" kiedy to Pan Zagłoba tłumaczył Rzędzianowi zalety picia pewnego likworu co to miesza się z oleum - ale nie każdy to czytał i nie każdy jest w stanie pojąć o co chodzi :P bo nie każdy to ma......(oczywiscie wg słów Zagłoby).

 

A garniturowa koszula to jak się w pole wychodzi :D .....; do pracy i na codzień jestem na luzie........

 

 

Chyba trzeba zamykać te wiejsko-wężowe wątki, forum ucichło........ :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi to bez różnicy, ale może będziesz się czuł speszony czy coś, nie wiem... 

Ja się nie peszę. Never.

 

 

No i już... szlaban na garażowanie GT

Wprowadzaj do garażu. A nuż jakiś wąż wejdzie pod maskę i kable przegryzie :D

 

 

mają po kilka metrów, zazwyczaj są gładkie i czarne

poproszę o zdjęcie, koniecznie mailem, bo mój LG KP 100 nie wie co to mmsy :)

 

 

A garniturowa koszula to jak się w pole wychodzi

Francja-elegancja :). W koszuli do walonek i w pole :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...