Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

krótko komentując dzisiejsze wyścigi to zabrakło Nam trenera.... Kuba where we're you... ja nawet przyjmę na twarz... :facepalm:

 

ja mogę być waszym trenerem, umiem tak :biglol:

 

 

Cenzura niech się wypowie co wolna prasa może wrzucać i lecimy z tym koksem :P;)

 

Cenzura nie ma zdania więc wrzucam tak jak jest ;)

[filmik]

[filmik]

Jutro dorzucę jeszcze 2 filmiki...

 

Przed chwilą skończyły się ładować, tak jak było obiecane do porannej kawki ;)

 

[filmik]

[filmik]

 

szybko tam chyba jest na tym torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko tam chyba jest na tym torze

jeszcze ciaśniej niż w Lublinie...

 

ee, to nie dla mnie. Ja muszę mieć szeroko i powoli :biglol:

To nie ma nic do rzeczy. Wystarczy po prostu pojemniejsza pielucha ;)

 

Mam tylko Pampersy czwórki ale nastepną razą spróbuję :)

Pogadaj z Kubą, po wczorajszych testach na hali Sklepu, chyba jest w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biłgoraju jest szybko i przyczepnie więc teoretycznie git...tylko kto kurka drzewa sadzi w najbliższej okolicy nitki toru ? :D

No właśnie to jest to o czym wczoraj rozmawialiśmy z PWEN-em. Przyjeżdżają "zawodnicy' i: futa za 5 tysi, 5 kpl. opon, klatka bezpieczeństwa, a jak pier.... to spakuje auto na lawete na której go przywiózł i jedzie do domu.

Tak więc niestety tor w Biłgoraju bynajmniej mnie i PWEN-a nie nastraja do jechania na maxa..... ale spokojnie jest już plan :yahoo: :yahoo:

Po za tym auto zrobiło mi wczoraj kolejnego delikatnie mówiąc psikusa wiec niestety jego dni pod moim dachem są już policzone...

Edytowane przez artiLUBLIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mastermilo82 i jego rollgolf :D ten koleś to mój idol :D:D:D;)

 

Artur ile za sti ? :) via Pw moze być

 

Osobiście po suchym furą bez klatki bałbym się tam iść na 101% czyli tak,aby wygrać.Po sniegu jest trochę inna historia-raz,że trochę wolniej a dwa mam na nim jakby lepszą kontrolę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zakręt to "pikuś" no Pan Pikuś... gorzej jak wypadniesz w drzewa, coś o tym wiem kiedyś na tym torze pofrunąłem na moje szczęście nie trafiłam drzewa.

Jak ktoś będzie miał większego pecha to 2 metry za tymi drzewami płynie rzeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie gdzie dadzą radę zdjąć moje opony (te Federale fz-201) z felg? tak aby nie zniszczyć felg i opon bo z pomocą piłki do metalu to i ja dam radę...

ciężko te opony zdjąć, dwie typowe wulkanizacje nie dały rady... mogę pojechać na Chemiczną tam gdzie pompują ciężarówki (inbud-faro), ale zapchane terminy teraz mają...

 

co do Biłgoraja...

 

 

slady_hamowania_na_rally_sprint_w_bilgoraju_13_maj_2012.jpg

 

tutaj gdzie stałem auto się zatrzymało... zawodnik wycelował równo między słupki, przejechał przez tę siatkę i opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że Gebka ma na Piłsudzkiego zakład?

Link kwiatka jest właśnie Gębki i z tego co pamiętam to jeszcze mają na Lubartowskiej.

 

Znam człowieka osobiście. Jest to Henio Gębka - Centrum opon, zresztą brat tego Gębki z Lubartowskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...