Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi bulgotał wczoraj przed północą na mojej sławinkowskiej uliczce? Poderwałem się z wyra, ale tylko parapet w imprezie zauważyłem; przód auta już był za zakrętem...

 

no jam Ci to był... kumpel zwichnął nóżkę na siatkówce i tak ganialiśmy się po nocy, to żeby odstawić auto, to izba przyjęć, apteka, kula itd. Przepraszam że obudziłem, chociaż warknąłem ciut specjalnie pod Twoim oknem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HarakiriKobza :ph34r: chciał się odgryźć zgodnie z tradycją (świecką) :biglol:

Nie przesadzajcie...

...zadne odgryzc...

Chodzi o to, zeby nowy kolega jak najszybcie dowiedzial sie z kim ma tu doczynienia :) i czy takie towazystwo mu odpowiada :)

 

 

haha a z kim ma ? :biglol:

diiikeej nie zgrywaj sie... Przeciez wiesz z kim :)

Z Toba, ze mna i z cala reszta swirow zwanych dalej loza szydercow :),

wolacych oktany od promili :) (aaaaale nie zawsze :))

wolacych mniejszy zimowy wspolczynnik przyczepnosci od letniego :)

Zasze majacych cos do powiedzenia w sprawie srodka ciezkosci :)

No generalnie przecietnie tu nie bywa hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze jest żeby świeżynki jak najszybciej pojawiały się na jakimkolwiek spocie żeby poznać panujący tutaj flow bo trudno tych wariatów ogarnąć tylko czytając ich wypociny. Jakieś torby z Lidla, zakazy pedałowania, Bajerisze Motoren Wdyńke i takie tam :krecka_dostal:

 

Ja sobie tak czekam na tego spota i czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak czekam na tego spota i czekam...

a wczoraj nie czekałeś na:

 

Zielony dziadek Legacy Kombi ze świnią na lusterku. Dziś o 10.30 na Ewangelickiej/Karskiego. Pozdrowienia

 

??

 

Niestety nie ja. Byłem tam ale bulgotką (srebrna gf) wczoraj koło 15:00 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze jest żeby świeżynki jak najszybciej pojawiały się na jakimkolwiek spocie żeby poznać panujący tutaj flow bo trudno tych wariatów ogarnąć tylko czytając ich wypociny. Jakieś torby z Lidla, zakazy pedałowania, Bajerisze Motoren Wdyńke i takie tam :krecka_dostal:

 

Ja sobie tak czekam na tego spota i czekam...

W sumie to jest dobra mysl :)

moze by sie tak jeszcze przed swietami czeskiego pifffka napic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem nawet zaproszony :P ale myślałem bardziej o takim procentowym spotkanku :P. Nawet wybierałem się w sobotę ale mi dziecka ze szpitala nie wypuścili :wacko: no i ... się nie udało. W ogóle to się już od lutego wybieram do Sklepu ale nie dane mi na razie to było z przyczyn bardziej technicznych i trochę pracowych. Ale się na pewno uda po świętach :mrgreen:, na pewno.

 

ps. tak na marginesie to jechałem za twoim leśnikiem z tydzień temu ale kierowała Pani :) - nie widziała - krochmalna

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako specjalista od tradycji (swieckiej) przypominam ze czeskie piwo tradycyjnie pija sie w czwartki :) i nalesnik nie zmieniaj tematu ;)

 

:mrgreen: to jak? będzie coś z tego?

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. tak na marginesie to jechałem za twoim leśnikiem z tydzień temu ale kierowała Pani :) - nie widziała - krochmalna

 

Pani widziała ale sawuar wiwr wymaga, że pierwszy kłania się Pan Pani :P

 

kłaniał się ale jednocześnie wyjeżdżał z bocznej i kręcił głową mało karku nie skręcił, a potem migał jeszcze... Pani przycisnęła aż podtelnek przełączyłem :P

Edytowane przez ppzuko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...