Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy, poczekamy... gratuluję Piachowi i Plejadkowi wyników no i HH też dałeś nieźle radę :-) http://www.spalaczbenzyny.pl wyniki są...

Dzięki :) Tobie też niczego sobie poszło ..

A co tam się Wiktorowi wykrzaczyło ...

...że nawet zwyczajowo nas nie pozdrawia :?:

Ps . Pozdrowienia dla wszystkich startujących i oglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że co ? za wolno za szybko ? ja jak zwykle pogubiony... :-) piwo ? pozdro HH

 

Pozdro PWEN przyłapany na Choinach po 16 z CEZARowozu :wink:

 

bez turbo ;) ;)

 

mój forester bez turbo :), ale dawał radę, trzeba o "detale" pytać HH ;) piwko pewnie, z wesela co prawda nic nie przywiozłem ale...

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego HH gdzieś mi przemkną ale potem znikł :wink:

też tak mi się zdawało, że Cie widziałem ale usłyszałem, że mi się zdawało :roll: pozdrawiam :wink:

 

mój forester bez turbo :), ale dawał radę, trzeba o "detale" pytać HH ;) piwko pewnie, z wesela co prawda nic nie przywiozłem ale...

Pozdr

... ale obiecałem flachę PWEN-owi za RS więc możesz się podłączyć z weselną, której nie zdobyłeś, ale zawsze możesz podkupić :mrgreen:

Mój forester z turbo znacznie lepiej teraz daje rade z gumką od pmlodego - podziękowania i zapytanie o rozliczenie 8)

Gratulacje dla HH za obiecujący debiut. :D

Podjarałem się strasznie :mrgreen:

Mój amorek już jest gdzieś koło lublina, więc po naprawie, niestety małym kosztem, spróbuje wpuścić na tor czerwonego. Może nie będzie tak źle, a na bank będzie FUN :twisted:

przy okazji linki do przejazdów moich i PWEN-a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HH, które to twoje?? bo widać zdecydowana "nieidentyczność" ciągnięcia z kabel borsuka przy nawrocie??

Niestety te gorsze to moje :? nie wychodziła mi nawrotka :? może za mało pojeździłem tym autkiem

w opisie jest T_D (moje) albo P_W (Paweł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego HH gdzieś mi przemkną ale potem znikł :wink:

też tak mi się zdawało, że Cie widziałem ale usłyszałem, że mi się zdawało :roll: pozdrawiam :wink:

 

mój forester bez turbo :), ale dawał radę, trzeba o "detale" pytać HH ;) piwko pewnie, z wesela co prawda nic nie przywiozłem ale...

Pozdr

... ale obiecałem flachę PWEN-owi za RS więc możesz się podłączyć z weselną, której nie zdobyłeś, ale zawsze możesz podkupić :mrgreen:

Mój forester z turbo znacznie lepiej teraz daje rade z gumką od pmlodego - podziękowania i zapytanie o rozliczenie 8)

Gratulacje dla HH za obiecujący debiut. :D

Podjarałem się strasznie :mrgreen:

Mój amorek już jest gdzieś koło lublina, więc po naprawie, niestety małym kosztem, spróbuje wpuścić na tor czerwonego. Może nie będzie tak źle, a na bank będzie FUN :twisted:

przy okazji linki do przejazdów moich i PWEN-a:

 

:) słyszałem, że: Cezary po weselu by pojechał pewnie , ahhahha, oj nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kompleksów żadnych nie miej, bo dałeś do pieca jak należy. Wykręciłbyś pewnie lepiej jakby mnie nie było obok także luz. FUN był i o to chodzi :-) a z tym kablem o którym pisze Dzioba to ja bym dołożył jeszcze za małe szarpnięcie kierychą... Faktem jest że ślisko to tam bardzo nie było, nie dotarliśmy klocków, tarcz więc.... 8) ze mnie żaden specjalista ale co mam się nie wypowiedzieć... pojedziemy z nimi jak śnieg spadnie :-)

 

HH, które to twoje?? bo widać zdecydowana "nieidentyczność" ciągnięcia z kabel borsuka przy nawrocie??

Niestety te gorsze to moje :? nie wychodziła mi nawrotka :? może za mało pojeździłem tym autkiem

w opisie jest T_D (moje) albo P_W (Paweł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawroty to wcale nie taki łatwy myk jak wygląda a szczególnie w subaru gdzie trzeba wysprzeglac do tego manewru (nie jak w osce). Trzeba poćwiczyć na sporym placu( i na początek na śliskim) zanim będzie się ta metoda parkować w garażu. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawroty to wcale nie taki łatwy myk jak wygląda a szczególnie w subaru gdzie trzeba wysprzeglac do tego manewru (nie jak w osce). Trzeba poćwiczyć na sporym placu( i na początek na śliskim) zanim będzie się ta metoda parkować w garażu. :mrgreen::mrgreen:

 

A co to ma do rzeczy?Ja też wysprzęglam w ośce jeśli jest potrzeba nawrócenia stricte w miejscu i gdzie tego miejsca jest mało.Robię to po to,żeby zapięty napęd nie zmieniał trajektorii i nie zwiększał promienia zawracania.

 

Przy nawrotach najważniejszy jest sprawny,blokujący koła na zawołanie ręczny,odpowiedni rzut autem(w zależności od nawierzchni) w bok no i synchronizacja tych dwóch manewrów.

 

Na tym video nexja prezentuje odpowiedni nawrót a już na pewno objazd beczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zawsze boję, że wywalę auto przy nawrocie po asfalcie :mrgreen:

 

piszesz o forku,czy imprezce bo widzę 2 auta w podpisie?

Nie wiem jak forek ale imprezki na płaskim,suchym asfalcie w zakresie tych prędkości nie wywalisz jeśli nie uderzysz w krawężnik lub inną tego typu przeszkodę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się zawsze boję, że wywalę auto przy nawrocie po asfalcie :mrgreen:

 

piszesz o forku,czy imprezce bo widzę 2 auta w podpisie?

Nie wiem jak forek ale imprezki na płaskim,suchym asfalcie w zakresie tych prędkości nie wywalisz jeśli nie uderzysz w krawężnik lub inną tego typu przeszkodę...

chodziło mi o oba auta ale ze wskazaniem na Wannę, muszę się kiedyś przełamać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...