Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktoś może doradzic jakiś gaz do subaru forester z 2001 roku automat turbo benzyna . i czy wogole warto proszę o odpowiedz !!!!! i konkretne nazwy firm i może znacie jakąś dobra firmę montujaca w lublinie ,

 

 

zaraz odezwą się koledzy i swoje napiszą (choć może część z nich ma wakacje), ale w wątku "Lpg dyskusje i pytania" znajdziesz odpowiedź na pytania dotyczące gazowania zaturbionych subaraków; ja mam wolnegossaka zrobionego właśnie tam, gdzie robią zaturbione :mrgreen: - ponad dwa lata bez problemów, z bananem na gębie i kasą na inne przyjemności; ale koledzy z wiatrakami też mają powody do zadowolenia; w Lublinie raczej nie polecam/polecamy.....A w ogóle -warto; poczytaj, sprawdź

ok więc przejżę stronki chociaz jest tego sporo >DZIĘKI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Plejadka, którego widziałem jak zjeżdżał z wiaduktu w Chełmie, w piątek (tak, tak... troszkę spóznione :mrgreen: ) około 16/17.

Nie pamiętam dokładnie, to było tak daaawno:)

 

Widzę, że często bywasz w Chełmie. Praca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co wiesz gdzie mnie szukać.

A i owszem :wink:

 

Pozdrowienia dla pod-lubelskiego ogrodnika, który o 10.30 został przeze mnie wystraszony klaksonem (za co oczywiście przepraszam :mrgreen:). Wybacz, że się nie zatrzymałem i nie przywitałem, ale pędziłem w wiadome miejsce i już byłem spóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla pod-lubelskiego ogrodnika, który o 10.30 został przeze mnie wystraszony klaksonem (za co oczywiście przepraszam :mrgreen:). Wybacz, że się nie zatrzymałem i nie przywitałem, ale pędziłem w wiadome miejsce i już byłem spóźniony.

 

 

Nie wiem o kogo chodzi :mrgreen: , ale dzisiaj pewien pod-lubelski ogrodnik mówił mi, że musiał czyścić dane "GPS" :twisted: umiejscowione przy głównej arterii, by jakiś subaropodobny :P niebieski mobil mógł znaleźć drogę do właściwej destynacji;

jak się jeździ z taką prędkością, to trudno rozpoznać zawczasu znane miejsca, a teraz już z daleka "GPS" powinien informować gdzie skręcić;

 

powiedziałem ogrodnikowi, że domyślam się kto pędził niebieską żabą ze świnią na uchu i na d......ie :mrgreen: i prosiłem żeby przekazał pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o kogo chodz

a ja wiem doskonale i to bynajmniej nie był Pawełek :P

by jakiś subaropodobny

złośliwość - Twe drugie imię :mrgreen:

mógł znaleźć drogę do właściwej destynacji

ja tę trasę z zamkniętymi oczami :P

jak się jeździ z taką prędkością

przepisowe 90 km/h, nie więcej :mrgreen:

pozdrowienia

ode mnie też i dla wszystkich z familii. kolejnym razem się zatrzymam lub nawet podjadę nieco w górę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia.dla Q kolo ktorego wlasnie przeszedlem :)

 

 

 

hmm, tym razem nie jest to "myk" z pojawiającym się nickiem użytkownika, a ja nie mam możliwości (jeszcze :mrgreen: ) teleportacji, więc koło kogo przeszedłeś? :shock: Ja jestem od pewnego czasu w..........Zamościu, nawet w zamkniętym pomieszczeniu i nie jest to w żadnym razie Zakład Karny :D ;

 

Jeżeli to było na Wallenroda, to raczej Mrs Q :D , dlatego zaocznie i w imieniu odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...