Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla srebrnego forka ze świnką na lusterku który przeciął Solidarności dzisiaj ok 7.45 na wysokości ronda przy Kompozytorów, czyżby Pani Plejadkowa? :)

 

-- Śr maja 25, 2011 11:10 am --

 

tu wrzuciłam część filmików z niedzieli, resztę dodam wieczorem

 

okrążenie Plejadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speed niebezpieczna prędkość :mrgreen:

oj tam, oj tam... :mrgreen:ale za to jakie fajne są efekty dźwiękowe przy wychodzeniu z zakrętów :!: 8)

 

 

 

 

no tak, efekty są , ale jak ma się coś odpowiedniego z tyłu :P:twisted::twisted:

 

Inaczej nawet najładniejszy Forester w kolorze ceglastej czerwieni ze sportowym przodem, jeżdżący po Lublinie :twisted::P nie brzmi podobnie do np. Plejadkowej Imprezki :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, efekty są , ale jak ma się coś odpowiedniego z tyłu :P:twisted: :twisted:

 

Inaczej nawet najładniejszy Forester w kolorze ceglastej czerwieni ze sportowym przodem, jeżdżący po Lublinie :twisted::P nie brzmi podobnie do np. Plejadkowej Imprezki :twisted: :twisted:

Q, ja tu chciałam Grzesia pocieszyć a Ty go tak bez ceregieli, za przeproszeniem, 'po łbie' :roll: ale słychać że coś burczy! wiem, że mój genialny telefon nie zarejestrował wszystkich dźwięków, ale co nieco jest 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okrążenie naLeśnika :)

 

 

1:38 joanna7f, co tak wzdychasz?? kamera taka ciężka?? :wink:

ciężkie jest życie fotoreportera :roll: :wink:

slimak, wsłuchaj się dokładniej w tą krótką wymianę zdań, albo domyśl się jaka może być reakcja ludzi którzy stoją przez kilka godzin na ostrym słońcu i potem pojawia się chmurka dająca cień :idea: 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...