Skocz do zawartości

relingi - bagażnik


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę, ale nie spotkałem się z Legacy MY06-07, które miałoby typowe relingi. Widziałem co prawda w modelach US spec (nie jestem pewien czy na Europę też takie były oferowane) podwyższone listwy dachowe. Montuje się do nich stopy bagażnika podobne, ale nie takie same jak na relingi do Outbacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę, ale nie spotkałem się z Legacy MY06-07, które miałoby typowe relingi. Widziałem co prawda w modelach US spec (nie jestem pewien czy na Europę też takie były oferowane) podwyższone listwy dachowe. Montuje się do nich stopy bagażnika podobne, ale nie takie same jak na relingi do Outbacka.

 

wersje EU nie miały relingów. są to na swój sposób listwy ozdobne z miejscem na uchwyt belek poprzecznych. wyciąga się taką klapkę i tam wkręce się belki. trzeba uważać przy bagażnikach z oryginalnych akcesoriów aby nie dokręcać do samego końca bo wykręcimy dziurę w dachu :roll:

 

natomiast jeśli chodzi o relingi do Outbacka to jest zupełnie co innego. tam uchwyt od belek wchodzi w zagłębienie od wewnętrznej strony.

 

jeśli ktoś potrzebuje belek to na PW zaprszam, coś podpowiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...