Skocz do zawartości

KJS Warsaw Rally - kto jedzie?


ŁukaszG.

Rekomendowane odpowiedzi

my sie stawiamy.

Mam pytanie odnosnie nawierzchni i badania u Was bo nie wiem jak to tam wyglada.

Zawias w dol i twardo czy jakies wertepy sa przewidziane? Kola letnie rozumiem wskazane.

Mam pytanko odnosnie BK - czy z peknieta przednia szyba w prawym rogu sie przejdzie badanie czy nie? W innym klubie powiedzieli ze nie ma preoblemu bo to przeglad techniczny sprawdza a nie oni na BK i nie ich problem.

 

Pozdrawiam,

Adam

team50.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my sie stawiamy.

Mam pytanie odnosnie nawierzchni i badania u Was bo nie wiem jak to tam wyglada.

Zawias w dol i twardo czy jakies wertepy sa przewidziane? Kola letnie rozumiem wskazane.

Mam pytanko odnosnie BK - czy z peknieta przednia szyba w prawym rogu sie przejdzie badanie czy nie? W innym klubie powiedzieli ze nie ma preoblemu bo to przeglad techniczny sprawdza a nie oni na BK i nie ich problem.

 

Pozdrawiam,

Adam

team50.pl

 

jeśli chodzi o nawierzchnię to zaloguj się na forum AK-Centrum. tam zawsze wcześniej są fotki nawierzchni. a co do szyby to lepiej żeby nie widzieli bo możesz trafić na typa w złym nastroju i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że jakby to był KJS orginazowany przez AK Polski to kolega nie miałby po co przyjezdzac, centrum jest bardziej liberalne pod względem BK ale lepiej się z nimi skontaktować albo sprytnie ukryć ubytek w szybie :wink:

 

też mi się tak wydaje. ja muszę powalczyć z mocowaniami pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po kontakcie i bedzie gites :)

Swoja droga szyba lezy nowa ale nie ma czasu wymienic...

czy ktos wie jaki asfalt to bedzie? obnizac auto na glebe czy jakies niespodzanki przewidzane?

 

sam nie wiem jakie beda proby ale z tego co sie zdążyłem zorientować to CSP i Żerań. Na Zeraniu generalnie niskie auto sie dobrze powinno spisywac, poza jedna miejscowka, ktora wchodzi w sklad proby w zasadzie zawsze. Jest to mega wyryp i mozna pourwac duzo rzeczy, wiec nie przesadzalbym z obnizaniem. CSP - jezeli tor to niski zawias wskazany, jezeli plyta to raczej nie zaszkodzi. Jak to w rajdzie powinienes wyposrodkowac ustwienie, zeby bylo mozliwie sztywno ale bezkolizyjnie dla auta. :wink:

 

[ Dodano: Pon Maj 11, 2009 11:01 pm ]

ŁukaszG., Jaki masz problem z pasami? Może mamy ten sam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kibicujemy A.K. na Elmocie.

 

O tak, trzymam kciuki żeby było pudło... w klasie :mrgreen:

 

 

:wink:

 

złośliwiec :twisted:

 

tu nie chodzi o pudło tylko o sam fakt startu :cool: . jeszcze trochę i w klasie OPEN będzie większa ilość zawodników :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w czasie tych zmagań można przyjechać jako członek widowni? Jeśli tak to gdzie dokładniej i w jakich godzinach? Najchętniej obejrzałbym popisy jakiegoś subaru, ale wszystkie inne samochody mile widziane.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wszystkie próby można wejść i sobie popatrzyć. najlepiej wejść na stronę www.ak-centrum.pl i zobaczyć mapki dojazdowe.

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 6:58 pm ]

bardzo fajny kjs, który na niektórych próbach przypominał rajd z prawdziwego zdarzenia :mrgreen: :wink:

 

super odcinki na Żeraniu.

 

pozdro dla uczestników, szczególnie z braci forumowej.

 

P.S. szkoda gietunia Sebastiana R.

 

mimo tego, że moje cento jest najsłabsze w stawce to ładnie poszło :razz: skromniacha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny kjs, który na niektórych próbach przypominał rajd z prawdziwego zdarzenia

 

zgadza sie :) szczególnie ostatnia łączona próba na Żeraniu była gruba :)

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 7:34 pm ]

super odcinki na Żeraniu.

 

też się zgadza :) nie różniły się od tych z poprzednich edycji ale generalnie fajne:)

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 7:34 pm ]

pozdro dla uczestników, szczególnie z braci forumowej.

 

pozdro :)

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 7:35 pm ]

P.S. szkoda gietunia Sebastiana R.

 

bardzo szkoda :( bo bardzo ładny GTek

 

[ Dodano: Nie Maj 17, 2009 7:36 pm ]

mimo tego, że moje cento jest najsłabsze w stawce to ładnie poszło skromniacha

 

i tu się nie zgodze :) co to znaczy najsłabsze? jeżeli najsałbsze równa się seryjne pod względem silnik skrzynia to jechało takich kilka :) w tym ja :) ale u mnie wyniki dramatyczne :neutral: tak dzisiaj dawałem ciała na odcinkach, że aż wstyd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało z Sebastianem? widziałem, że ma NU na ostatniej próbie....

zabawa super. rewelacyjna atmosfera.

 

było wąsko i z rana bardzo ślisko. jechaliśmy jako 8 i przyznam, że pękałem się dać w palnik.

zwłaszcza, że nie znałem trasy. za to rozwalił mnie szuter, bo spodziewałem się prób 'asfaltowych, na betonie i kostce bauma' :wink:

 

ale i tak najbardziej nas rozwalił (pozytywnie) dialog z sędzią po Próbie 7

 

- 'hmm, macie dziwny czas...'

- ????

- no taki, jak wasza rejestracja

- ????!

- no, same jedynki, zresztą sami zobaczcie: 1:11:11

- :-D

 

inny dialog:

- i co, dobry mamy czas?

- no, nie bardzo

- ale za to mamy świetne kaski, nie?

- no, tak :-)

 

pozdrowienia z debiutującego GT'ka :-)

 

miejsce 29, 2 czasy odcinków w pierwszej 10...

no i dojechaliśmy!

 

:mrgreen:

 

jakieś zdjecia / filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się nie zgodze :) co to znaczy najsłabsze? jeżeli najsałbsze równa się seryjne pod względem silnik skrzynia to jechało takich kilka :) w tym ja :) ale u mnie wyniki dramatyczne :neutral: tak dzisiaj dawałem ciała na odcinkach, że aż wstyd :oops:

 

seria springi, tylko przednie amory nowe ale nadal seria, silnik jedynie po wymianie rozrządu i oleju więc z 0,2 km więcej :wink: i sprzęgło podjeżdżone przez poprzednią właścicielkę :mrgreen: jedyne co nieseryjne w aucie to fotele i pasy :roll:

 

rozmawiałem z kilkoma osobami na próbach i brechtali się że moje cento wyglądało jakby po prostu się toczyło w porównaniu do reszty.

 

a Sebastian R. poślizgnął się w/g mnie na plamie płynu chłodniczego i wpadł na drzewo/krzaki. ostro poszło w podłogę od strony pilota. myślę, że ciężko coś będzie z tego wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...