Skocz do zawartości

Maroko - z plecakiem


Tilki

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się z przyjaciółmi do Maroka - lądujemy w Fezie, a potem ruszamy przed siebie zaopatrzeni w plecaki. Czy ktoś był i może podzielić się wiedzą na temat cen itp?

Po kraju będziemy się poruszać prawdopodobnie pociągami/autokarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w zeszłym roku byłem z żoną w Maroku.

Samochodem do Frankfurtu na Menem - samolot z Frankfurtu do Marakeszu dla 2 osób w obie strony 850 PLN plus 40 ojro postój auta na parkingu przez 2 tygodnie.

 

Wynajęliśmy Dacia Logan 1,5 DCI i 2500 km po Maroku - Marakesz. Ait Benhaddou do Merzouga (po drodze jezioro na pustyni z flamingami) - wypad wielbłądami na pustynie z noclegiem (spotkaliśmy tam Polaków !!),

Potem południem do krainy daktyli czyli Zagora.Potem przez Atlas nad ocean do Essaouira i powrót do Marakeszu.

 

Powiem w skrócie - REWEWLACJA - polecam samochód - jedyna azyl od męczących tubylców wciskających wszystko. Jak Ci klimat przestaje odpowiadać - szczególnie w miastach gdzie jest dużo turystów i z pustyni Ci wychodzą to wsiadasz w brykę i relaks.

 

Arabusy są natrętni - fajnie jest w Marakeszu przez 3 dni potem męczą...

 

Ale poza tym polecam.

 

Wracając do tematu - tanio - tylko jedna zasada zanim coś zrobisz ustal cenę bo potem muszisz zapłacić ile Ci delikwent powie... Ja zjadłem najdroższą jajecznicę w życiu :)

Wiem co mówię - najpierw dogaduj cenę!!!

 

Miłego pobytu. Ja jeszcze raz się wybiorę do Maroka zwiedzić północ i to na pewno Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...