Skocz do zawartości

"Zamek" pasa bezpieczeństwa - impreza '96


Kura

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!!

 

Od jakieś czasu mocuję się podczas zapinania pasa bezpieczeństwa... I nie za każdym razem skubaniec zaskakuje...

Jak już złapie to trzyma...

 

Jak wiadomo, zbyt ważny to element...

 

Czy to da się jakoś nasmarować?? Czy od razu wymienić?/ I czy wszystkie "zamki" są kompatybilne?? Miałem taki z imprezy '97 i nie pasował... :shock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

Od jakieś czasu mocuję się podczas zapinania pasa bezpieczeństwa... I nie za każdym razem skubaniec zaskakuje...

Jak już złapie to trzyma...

 

Jak wiadomo, zbyt ważny to element...

 

Czy to da się jakoś nasmarować?? Czy od razu wymienić?/ I czy wszystkie "zamki" są kompatybilne?? Miałem taki z imprezy '97 i nie pasował... :shock:

 

Pozdrawiam

he he he, mialem dokladnie taka sama usterke w GT'eku - niestety zatrzaski od innych Subarakow nie pasowaly (przynajmniej ja nie natrafilem)

 

btw, ten zatrzask mozna rozebrac - wtedy widac czy cos nie jeste zlamane wewnatrz

 

jezeli bedziesz jakies watpliwosci co do stanu tego elementu, to sugeruje wymiane na inny zatrask - jak sam piszesz, better safe than sorry :idea:

 

p.s. :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#531886 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he, mialem dokladnie taka sama usterke w GT'eku - niestety zatrzaski od innych Subarakow nie pasowaly (przynajmniej ja nie natrafilem)

 

btw, ten zatrzask mozna rozebrac - wtedy widac czy cos nie jeste zlamane wewnatrz

 

Rozebrać powiadasz? Poproszę o wskazówki :)

 

 

A jednak... :)

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...