Skocz do zawartości

Forester-bagażnik?


Michał Bajorek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kratek- to tak jak Fido nie mam nic do kratki i cenię ją jako naturalne uzupełnienie nadwozia typu kombi-mogę pakować po dach i się nie martwić. Do Forysia kupiłem orginalną subarową siatkę(takie poziome druty) i ją bardzo polecam choć tania nie była(chyba 900zł) - ma same zalety, jest lekka,banalna w montażu i demontażu i nie ma dolnej części, posiada specjalne wycięcie do środkowego pasa i wcale nie stuka i nie trzeszczy. W Legasiu zaś fiskalna niestety zimą lekko napier... i serwis nie dał rady tego zlikwidować- teraz jednak jak już nie bywa aż tak zimno drga deko mniej.

A co do badażnika to do Forka kupiłem w końcu belki Mont Blanca za 357zł (identyczne jak subarowe tylko bez napisów) i box Thule Atlantis - ceny w lutym na boxy spadły i dałem za niego 1080zł stąd decyzja- jest on ok.

FIDO- co do naszej dyskusji dawnej o wożeniu nart w bagażniku Legasia - więc mojej żony 150 cm wchodzą spoko ale moje 162 cm już nie bardzo-można je przy gimnastyce pojedyńczo włożyć i przewieźć ale to jest rozwiązanie co najwyżej na jednodniowy wypad i prakrycznie wyklucza wożenie bagażu- a i szkody sobie można narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...